Ogumienie Continental na wyposażeniu VW ID. Buzz | MOTOFAKTOR

Ogumienie Continental na wyposażeniu VW ID. Buzz

person Adrian Januszkiewicz 4/08/2022

Volkswagen Samochody Dostawcze wyposaża model ID. Buzz w opony premium EcoContact 6 Q firmy Continental.

Technologia ContiSeal w standardzie

EcoContact 6 Q dla ID. Buzz jest standardowo wyposażona w technologię ContiSeal, która umożliwia bezpieczne kontynuowanie podróży nawet w przypadku uszkodzenia opony. Elastyczna warstwa ochronna na wewnętrznej powierzchni opony w ułamku sekundy zamyka się wokół przenikających obiektów i niezawodnie uszczelnia przebicie nawet wtedy, gdy obiekt został usunięty z bieżnika. Dzięki tej technologii bezpiecznie uszczelnione mogą być otwory o średnicy nawet do pięciu milimetrów, co pozwala na natychmiastową naprawę około 80% przebić. To z kolei umożliwia rezygnację z koła zapasowego i redukcję masy, a tym samym zwiększenie zasięgu pojazdu.

Continental dostarcza szereg technologii i komponentów dla ID. Buzz

Jako wieloletni partner Volkswagena, Continental od samego początku odgrywał ważną rolę w projektowaniu i rozwoju ID. Buzz. Firma technologiczna wniosła istotne rozwiązania, obejmujące niemal wszystkie elementy tego kultowego vana – od oprogramowania i architektury komputera centralnego po hamulce i zaawansowany system zarządzania termicznego (np. do chłodzenia akumulatorów).

 

Poniższe produkty i rozmiary są fabrycznie zatwierdzone do VW ID. Buzz:

 

  • EcoContact 6 Q, 235/55 R19 105T XL
  • EcoContact 6 Q, 255/50 R19 107T XL
  • EcoContact 6 Q, 235/50 R20 104T XL
  • EcoContact 6 Q, 265/45 R20 108T XL

 

Źródło: Continental

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).