Odzież MEWA Performance | MOTOFAKTOR

Odzież MEWA Performance

person Adrian Januszkiewicz 22/10/2018

Odzież z kolekcji MEWA Performance ma być trwała i funkcjonalna, ale przy tym także wygodna w noszeniu.

Jak zapewnia MEWA, nową odzież roboczą można dostosować do potrzeb i czynności wykonywanych przez pracownika. Jest ona przeznaczona dla techników, mechaników, elektryków, stolarzy itp. Dwukolorowe ubrania robocze oferowane są w siedmiu kombinacjach kolorystycznych. Są to kurtki, kamizelki, spodnie robocze i spodnie ogrodniczki, a także lekkie ubrania na okres letni.

 

Wszystkie modele kolekcji MEWA Performane wzmacniane są w dużej części specjalną, wytrzymałą tkaniną poliamidową Cordura – szczególnie w miejscach, które narażone są na działanie czynników mechanicznych. Jeśli zachodzi taka potrzeba, to w specjalnych kieszeniach na kolanach spodni, umieścić można nakolanniki, które ułatwiają wykonanie prac prowadzonych na podłodze (np. układanie płytek podłogowych czy parkietu).

Praktyczne dodatki

Wszystkie ubrania wyposażone są w wiele kieszeni, w których można bezpiecznie nosić narzędzia lub inne przedmioty wykorzystywane w trakcie pracy, takie jak np. calówka czy telefon komórkowy. Ubrania robocze posiadają również paski odblaskowe. Tym samym nie tylko mają one ciekawy wygląd, ale także zwiększają bezpieczeństwo, bowiem pracownik mający na sobie takie ubranie robocze jest lepiej widoczny o zmroku lub przy kiepskiej pogodzie.

 

Dodatkowo ubrania robocze mogą być na życzenie klienta zaopatrzone w firmowe logo. Ułatwia to identyfikację pracowników oraz tworzy jednolity image firmy.

Odzież robocza do wynajęcia

Odzież roboczą można wynająć w firmie MEWA w ramach pełnej usługi. Oznacza to, iż pracownicy otrzymują wybraną odzież do noszenia, następnie zabrudzona odzież odbierana jest w ustalonych odstępach czasowych i jednocześnie dostarczane są uprane, czyste już ubrania, gotowe do noszenia. Tym samym pracownicy cały czas dysponują czystymi ubraniami roboczymi.

 

Brudna odzież jest prana ekologicznie w zakładach firmy MEWA, a jeśli trzeba, to dokonywane są też drobne naprawy. W ten sposób klient oszczędza na czasie i nakładach, jakie związane są z utrzymaniem odzieży roboczej w odpowiednim stanie.

Źródło: MEWA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).