Oczyszczacz Bizol Pro Oil System Clean +p91 | MOTOFAKTOR

Oczyszczacz Bizol Pro Oil System Clean +p91

person Adrian Januszkiewicz 12/11/2020

Do oferty Bizol dołączył środek do czyszczenia układów olejowych Bizol Pro Oil System Clean +p91 do silników benzynowych i wysokoprężnych.

Brudny dym ze spalin nie zawsze jest oznaką poważnej usterki silnika. Może się to również zdarzyć z powodu nieostrożnego stosowania oleju silnikowego niskiej jakości lub nieprawidłowego użycia niewłaściwego oleju silnikowego. Zatkane kanały olejowe i zwiększone tworzenie się zanieczyszczeń to częste problemy w silnikach o dużym przebiegu z powodu często zaniedbywanego smarowania. Dlatego tym ważniejsze jest jak najlepsze utrzymanie żywotności silnika za pomocą odpowiednich produktów.

 

Bizol Pro Oil System Clean + p91 to środek do czyszczenia układów olejowych do wszystkich silników benzynowych i wysokoprężnych. Dodatki detergentowe czyszczą cały układ olejowy bez pozostawiania śladów. Ponadto udowodniono, że Bizol Pro Oil System Clean + p91 przywraca niewystarczające ciśnienie sprężania w cylindrze.

 

Aby utrzymać silnik w optymalnym stanie, często nie wystarczy po prostu wymienić olej silnikowy i filtr oleju, ponieważ osady zwykle nadal pozostają w skrzyni korbowej, przewodach olejowych lub innych elementach obwodu oleju. W rezultacie zatkane kanały olejowe uniemożliwiają szybkie smarowanie silnika, co prowadzi do zwiększonego zużycia. Działanie pierścieni tłokowych może być również poważnie osłabione przez zanieczyszczenie, co powoduje utratę kompresji w cylindrach.

 

Dlatego Bizol zaleca stosowanie środka do czyszczenia układu olejowego przed każdą wymianą oleju, ponieważ czyste kanały olejowe gwarantują szybkie smarowanie silnika i zmniejszenie zużycia. Ponadto zmniejsza się zużycie paliwa i emisja CO2, a redukcja zużycia prowadzi do wydłużenia żywotności silnika.

 

Źródło: Bizol

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).