Ochrona silnika z TOTAL EXCELLIUM | MOTOFAKTOR

Ochrona silnika z TOTAL EXCELLIUM

person Redakcja 22/01/2020

Do 5 kwietnia br., przy każdym tankowaniu na wybranych stacjach TOTAL min. 15 litrów dowolnego paliwa TOTAL EXCELLIUM, można otrzymać maskotkę TY za 1zł!

Ponadto, aktywni klubowicze programu lojalnościowego TOTAL CLUB otrzymają 5 punktów za udział w promocji.

Badania laboratoryjne dowodzą, że właściwości czyszczące paliwa TOTAL EXCELLIUM zapewniają dokładniejsze spalanie, a tym samym mniejsze zużycie paliwa. To w efekcie daje realne oszczędności w kieszeniach kierowców. Paliwo wysokiej jakości pozwala także lepiej chronić silnik przez zanieczyszczeniami, co bezpośrednio przekłada się na jego żywotność. Pomyśleliśmy, że dobrym pomysłem będzie w tej sytuacji połączenie przyjemnego z pożytecznym. Na bazie tego powstała promocja, w której przy zatankowaniu min. 15 litrów dowolnego paliwa TOTAL EXCELLIUM, można otrzymać popularną maskotkę TY za 1 zł oraz punkty dla aktywnych klubowiczów TOTAL CLUB. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów można je wymienić na kolejne nagrody. Ewa Kalinowska dyrektor ds. marketingu i badań rynkowych w Total Polska

 

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy:

 

  1. Zatankować min. 15 litrów paliwa TOTAL EXCELLIUM Diesel lub TOTAL EXCELLIUM 98,
  2. Wybrać swoją maskotkę i zapłacić za nią jedynie złotówkę,
  3. Dla otrzymania bonusowych 5 punktów być aktywnym klubowiczem TOTAL CLUB,
  4. Cieszyć się lub ucieszyć swoje dziecko pięknym gadżetem!
  5. Wrócić na stację TOTAL po więcej!

 

Regulamin konkursu z listą stacji, na których obowiązuje promocja znajduje się na stronie internetowej: www.total.com.pl.

Źródło: Total

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).