O.K. Serwis i Przystanek Warsztat znowu w trasie | MOTOFAKTOR

O.K. Serwis i Przystanek Warsztat znowu w trasie

person Redakcja 10/06/2022

W tym roku O.K. Serwis pojawi się w 9 miejscowościach, w różnych lokalizacjach w całej Polsce, zachęcając do korzystania z warsztatów członków sieci.

Koniec obostrzeń związanych z Covid-19 umożliwił w tym roku powrót do formuły bezpośrednich spotkań z klientami podczas akcji kontroli stanu pojazdów – „Przystanek Warsztat”.

Po dwóch latach przerwy O.K. Serwis rusza w trasę z „Przystankiem Warsztat”. Wracamy do formuły spotkań, którą realizowaliśmy przed pandemią, czyli otwartych dla wszystkich zainteresowanych punktów serwisowych z darmową usługą kontroli podstawowych elementów wpływających na bezpieczeństwo podróżowania samochodem. Jacek Adamus koordynator sieci O.K. Serwis

 

Podczas kontroli, która trwa między 5 a 7 minut, sprawdzane są: oświetlenie, działanie wentylacji, skuteczność klimatyzacji, stan akumulatora, płynu chłodzącego, płynu hamulcowego, ogumienia oraz poziom oleju i luzy w układzie kierowniczym. Do tego ostatniego wykorzystywany jest specjalny przyrząd, który pozwala zweryfikować luzy w układzie kierowniczym bez konieczności podnoszenia samochodu.

 

Pierwszy Przystanek Warsztat w tym roku odbył się 14 maja w Osiecku pod Warszawą i spotkał się z dużym zainteresowaniem lokalnych kierowców. Zbadanych zostało ponad 40 samochodów, a wielu kierowców zadeklarowało chęć odwiedzenia O.K. Serwisu celem naprawy wykrytych usterek.

Przystanek Warsztat, buduje nie tylko świadomość marki O.K. Serwis, ale przede wszystkim świadomość bezpieczeństwa. Wystarczy, że sprawdzimy temperaturę wrzenia płynu hamulcowego, aby przekonać się, że w 70% badanych przez nas aut, płyn kwalifikuje się do natychmiastowej wymiany. To samo tyczy się opon, w których nie tylko istotna jest głębokość bieżnika, ale także równomierne zużycie, ich wiek czy widoczne uszkodzenia mechaniczne. Jacek Adamus
Osieck - Przystanek Warsztat

 

Po przeprowadzonej kontroli każdy kierowca otrzymuje listę wykrytych usterek oraz sugestie dotyczące dalszego postępowania oraz tego jakie elementy mogą wymagać uwagi właściciela w najbliższym czasie – np. akumulator czy opon. Wszystkie sprawy techniczne, omawiane są z właścicielem warsztatu O.K. Serwis, który ma możliwość nawiązać bliższe relacje z potencjalnymi klientami i zaprosić ich do naprawy pojazdu w swoim warsztacie.

Budowanie dobrych relacji z klientami, możliwość zaprezentowania się szerszej grupie osób, to bardzo ważny element każdego Przystanku Warsztat. To podczas takich wydarzeń kierowca ma możliwość poznania właściciela warsztatu, wymiany opinii i uwag. To także silna reklama pośród lokalnej społeczności, która wyróżnia markę O.K. Serwis na tle pozostałych warsztatów. Jacek Adamus

 

Właściciele warsztatów, którzy przystąpili do akcji, mogą liczyć na pełne wsparcie INTER-TEAM, w organizacji wydarzenia, zapewnieniu wymaganych zgód i zaplecza potrzebnego do przeprowadzania kontroli pojazdów w terenie. Wydarzeniom towarzyszą różne atrakcje, w tym muzyka na żywo czy oraz „umilacze” dla najmłodszych użytkowników dróg, którzy, w oczekiwaniu na przegląd samochodu rodzica, mogą rysować i bawić się w wydzielonych strefach.

 

W najbliższym czasie Przystanek Warsztat pojawi się:

• 11 czerwca w Sieradzu – ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 90 (parking przy sklepie Kaufland)
• 25 czerwca w Kolonii Bochotnica – ul. Nałęczów 20 (parking przy sklepie Biedronka)
• 9 lipca we Włocławku – ul. Cmentarna 10 (parking przy sklepie Auchan)

 

Tegoroczną akcję Przystanek Warsztat wspiera czterech partnerów – firmy ATE, ELF, OSRAM i VARTA.

 

Źródło: O.K. Serwis

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).