NTN-SNR zaprasza na szkolenia podczas ProfiAuto Show 2019

person Adrian Januszkiewicz 4/06/2019

Podczas nadchodzących targów ProfiAuto Show firma NTN-SNR przeprowadzi 3 specjalistyczne szkolenia dla odwiedzających wydarzenie.

Na targi ProfiAuto Show 2019, które odbędą się w najbliższy weekend w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, firma NTN-SNR przygotowała następujące szkolenia, które odbędą się zarówno w sobotę jak i niedzielę w tych samych godzinach:

 

11:00 – Łożyska kół/Półosie

 

 • Prawidłowy montaż i demontaż łożysk kół z piasta na przykładzie R152.62 Ford Focus
  przy użyciu specjalistycznych narzędzi HAZET 4934-3478+4930-1/2;
 • Półosie NTN, prawidłowy montaż przegubu homokinetycznego.
  Zajęcia praktyczne.

 

13:00 – Układy pasowe rozrządu – napinacze hydrauliczne.

 

 • Wybrane zagadnienia na przykładzie silnika VW Passat 1.8 Turbo AWT
  Montaż, demontaż rozrządu KD457.45 – Zajęcia praktyczne

 

15:00 – Układy pasowe rozrządu – napinacze ze sprężyną wstępnego naprężenia paska.

 

 • Wybrane zagadnienia na przykładzie silnika typu D16V1 Honda.
  Montaż, demontaż rozrządu KD474.14– Zajęcia praktyczne

 

Firma NTN-SNR jest dziś jednym z liderów rynku części zamiennych do samochodów osobowych i jednocześnie jednym z największych producentów części oryginalnych. Oferuje części zamienne do samochodów osobowych, wraz z asortymentem w trzech kategoriach: zawieszenie, jednostka napędowa oraz układ przeniesienia napędu.

 

NTN-SNR zatrudnia 23 360 pracowników i posiada 71 zakładów produkcyjnych oraz 108 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. Firma może pochwalić się bogatą ofertą części do zawieszenia, silników i napędów. W fabrykach NTN-SNR, zlokalizowanych na 5 kontynentach, każdego dnia produkowanych jest ponad 100 tys. części. Firma oferuje szeroki zakres produktów dla pojazdów takich marek jak m.in.: Renault, Mercedes-Benz, Mini, Jeep, Opel, Nissan, Suzuki, Toyota, Dacia, Fiat, Alfa Romeo, Honda, Volkswagen, Ford, Land Rover, Volvo, BMW, Lotus.

 

Na nadchodzących targach ProfiAuto Show 2019 spółka NTN-SNR będzie partnerem relacji Motofaktor.pl z tego wydarzenia.

 

Źródło: NTN-SNR

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.