Nowy zestaw naprawczy do łożysk kół Meyle-Original | MOTOFAKTOR

Nowy zestaw naprawczy do łożysk kół Meyle-Original

person Adrian Januszkiewicz 8/11/2018

Gotowy do montażu zestaw naprawczy ma oszczędzać czas i koszty w codziennej pracy warsztatu.

Nowy zestaw All-In-One hamburskiego producenta Meyle jest kolejnym inteligentnym rozwiązaniem naprawczym, dzięki któremu warsztaty mają zaoszczędzić cenny czas: w zestawie naprawczym do łożysk kół Meyle-Original łożysko koła i piasta koła są już wstępnie zmontowane – tym samym niepotrzebne jest czasochłonne wyciskanie i wciskanie piasta koła przed montażem. Rozwiązanie pokrywa potrzeby światowego parku samochodowego liczącego ponad 3 miliony pojazdów, wśród których znajdują się modele Audi, Ford, Mercedes-Benz i VW.

 

Podczas wyciskania łożysko i jego części mogą pozostać na piaście lub ją uszkodzić. Dodatkowo podczas ponownego wciskania może dojść do uszkodzenia delikatnych czujników ABS (jeśli występują). Zastosowanie wstępnie wciśniętego kołnierza i piasty firmy Meyle umożliwia szybki montaż, a także dokładne dopasowanie wszystkich tolerancji, takich jak ruch obrotowy czy bicie boczne, ponieważ komponenty są do siebie optymalnie dobrane. Zestaw firmy Meyle ma dodatkowe zalety również podczas składania zamówienia i składowania: nie trzeba szukać pasujących komponentów, natomiast montaż można wykonać w trakcie jednej operacji roboczej. Dzięki temu znacznie skraca się czas naprawy w warsztacie: podczas montażu można zaoszczędzić nawet jedną czwartą czasu (w porównaniu do wyciskania i wciskania oraz montażu poszczególnych elementów).

 

Zestaw naprawczy do łożysk kół Meyle-Original został zaprezentowany na targach Automechanika 2018 i jest już dostępny pod numerem części Meyle 014 753 0003, 100 653 0033, 100 653 0034 i 100 653 0035. Planowane jest rozszerzenie oferty o kolejne referencje.

 

Dystrybutorami części MeyleMeyle-HDMeyle-Original i Meyle-PD są Auto Partner S.A. oraz Inter Cars.

 

Źródło: Meyle

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).