Nowy oddział INTER-TEAM w Gnieźnie

Nowy oddział INTER-TEAM w Gnieźnie

Od 5 lutego 2024 r. działa nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM zlokalizowany w Gnieźnie przy ul. Podkomorskiej 5.

Jest to 7 oddział INTER-TEAM w Wielkopolsce i 87 w Polsce. „Krok po korku otwieramy kolejne placówki sprzedażowe w Wielkopolsce docierając do nowych klientów i oferując już istniejącym jeszcze lepszy serwis. Oddział w Gnieźnie będzie łączył obie te funkcję. Bliska odległość od magazynu regionalnego w Niepruszewie gwarantuje szybkie dostawy pełnego asortymentu części zamiennych, akcesoriów oraz narzędzi i urządzeń warsztatowych” – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

Wsparciem dla klientów jest wykwalifikowany zespół sprzedażowy, który służy pomocą przy realizacji zamówień i doborze części. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Zakupy można realizować na miejscu, korzystając z bogatego zaplecza magazynowego oraz zamawiać telefoniczne, mailowo lub poprzez platformę handlową INTER-TEAM. Kierowcy w oddziale zadbają o dostarczanie zamówionych części bezpośrednio do warsztatów wyjeżdżając w trasy kilka razy dziennie.

Zachęcam do odwiedzin w nowym oddziale, gdzie nasi pracownicy przedstawią Państwu szeroką ofertą produktową i usługową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowujemy ciekawe oferty promocyjne, oferujemy szkolenia oraz umowy inwestycyjne, które pozwalają na doposażenie warsztatu w nowoczesne urządzenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i wizyt na miejscu” – dodaje Paweł Nowosielski.

Źródło: INTER-TEAM

 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).