INTER-TEAM otworzył filię w Wejherowie | MOTOFAKTOR

INTER-TEAM otworzył filię w Wejherowie

Dziś (27.11.2023 r.) rozpoczął swoją działalność nowy oddział INTER-TEAM zlokalizowany w Wejherowie. To 8. oddział w województwie pomorskim i 86. w Polsce.

 

Oddział w Wejherowie powstał na dobrze nam znanym terenie, gdyż obsługiwaliśmy klientów w Wejherowie oraz okolicy z naszej filii w Gdyni. Nic jednak nie zastąpi działania lokalnego oddziału pod względem szybkości i kompleksowości dostaw. Skorzystaliśmy z okazji jaka się nadarzyła i otwieramy oddział w Wejherowie, aby jeszcze lepiej obsługiwać ten region i zainteresować naszą ofertą produktową i usługową nowych klientów warsztatowych – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

 

Jak w każdej filii INTER-TEAM, klienci mogą realizować zakupy na miejscu – korzystając z bogatego zaplecza magazynowego lub osobiście odbierać uprzednio zamówione części i akcesoria. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Do dyspozycji klientów pozostaje wykwalifikowana załoga gotowa doradzić i udzielić niezbędnego wsparcia technicznego.

 

W oddziale Wejherowo zaplanowaliśmy 3 trasy, w które kierowcy będą wyjeżdżali 4 razy dziennie. To pozwoli nam na skuteczną obsługę bieżących potrzeb naszych klientów. Atrakcyjność oddziału zwiększać będzie wysoka dostępność części, a to za sprawą bliskiego położenia naszego nowego Magazynu Regionalnego w Pszczółkach. Dokładając do tego szeroki asortyment i bardzo dobre warunki współpracy, większość warsztatów powinna być bardzo zadowolona z pojawienia się INTER-TEAM w tym regionie. Zapraszamy do odwiedzin w oddziale i przyjrzenia się naszej ofercie i ciekawej propozycji umów inwestycyjnych – podsumowuje Paweł Nowosielski.

Źródło: INTER-TEAM

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).