Nowy katalog części DT Spare Parts do ciężarówek Scania | MOTOFAKTOR

Nowy katalog części DT Spare Parts do ciężarówek Scania

person Adrian Januszkiewicz 1/10/2018

Nowy katalog DT Spare Parts to około 1000 nowych produktów dla marki Scania serii L-/P-/G-/R-/S-.

Najnowszy katalog DT Spare Parts dla pojazdów ciężarowych Scania serii L-/P-/G-/R-/S- to 1 tys. części zastępujących 2,1 tys. referencji. Niemiecka marka pokazuje, że asortyment produktów jest stale dostosowywany do wymagań rozwoju rynku.

 

Oprócz części zamiennych do Scania L-/P-/G-/R-/S-, marka DT Spare Parts oferuje produkty do serii Scania P-/G-/R-/T-, serii 4 i 2/3. W sumie ponad 27 000 różnych części zamiennych jest dostępnych w segmencie pojazdów ciężarowych marki DT Spare Parts. Asortyment serii Scania L-/P-/G-/R-/S- będzie stale powiększany.

 

Oprócz stale poszerzanej gamy produktów, klienci warsztatowi korzystają również z dalszych zalet, takich jak gwarantowana jakość marki, kompleksowe oferty serwisowe i 24-miesięczna gwarancja.

 

Szczegółowe informacje o produktach można znaleźć szybko i łatwo na portalu partnerskim. Katalog produktów Scania L-/P-/G-/R-/S-, a także wszystkie inne katalogi są dostępne w formacie cyfrowym w celu wyszukania produktów w dowolnym momencie. Wersje drukowane można zamówić bezpłatnie za pomocą formularza zamówienia lub uzyskać od lokalnych partnerów dystrybucyjnych.

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).