Nowy dźwignik John Bean w ofercie Cartec | MOTOFAKTOR

Nowy dźwignik John Bean w ofercie Cartec

person Adrian Januszkiewicz 3/07/2019

Do oferty firmy Cartec dołączył nowy elektrohydrauliczny 4-kolumnowy podnośnik marki John Bean.

Nowy podnośnik, typ  JLF 4000, to dobra alternatywa dla warsztatu, jak i stanowiska regulacji geometrii. Posiada on udźwig 4000 kg, płyty luzujące o długości 1980 mm w unikalnej konstrukcji, długie i szerokie pomosty o wym. 5280×630 mm, pneumatyczny dźwignik osiowy oraz dostosowane obrotnice z wypełnieniami.

 

Firma Cartec zachęca  do skorzystania z aktualnie obowiązującej promocji, na którą składa się zestaw: dźwignik 4-kolumnowy John Bean oraz geometria 3D John Bean w różnych wariantach (dla warsztatów o długości do 7,6m).

 

Więcej informacji można uzyskać pod adresami e-mail: biuro@cartec-polska.pl;
cartec@cartec-polska.pl oraz numerem telefonu 32-203-03-13.

 

Źródło: Cartec

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).