Nowości SKV | MOTOFAKTOR

Nowości SKV

person Redakcja 18/01/2020

Marka SKV wprowadziła do asortymentu 214 nowych produktów.

Najwięcej bo aż 89 referencji dodano w grupie zacisków hamulcowych. Pojawiły się między innymi kolejne zaciski z silniczkami: ref. 44SKV417 oraz 44SKV418 (OE: 5G0615423B i 5G0615424B) do Audi A3 TT oraz VW Golf VII.

 

W ofercie SKV jest obecnie ponad 800 referencji zacisków hamulcowych. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania, która jest odpowiadająca produktom OE, co przekłada się na ich żywotność.

 

Znacznie rozszerzyło się również portfolio piast koła z łożyskiem oferowanych przez SKV. Wśród nowości pojawiło się aż 78 nowych referencji.  Wyróżniają się one podwójnie hartowaną bieżnią i dodatkowo wzmocnionym uszczelnieniem, które zapobiega dostawaniu się zanieczyszczeń drogowych do wnętrza piasty.

 

Marka SKV wprowadziła ponadto 31 nowych silników wycieraczek między innymi do aut z grupy VW, Renault, Mercedes-Benz, Nissan, Skoda, Dacia, Fiat, Land Rover oraz BMW.

 

Nowości marki SKV pojawiły się również w następujących grupach asortymentu:

 

• Podnośniki szyby – 2 referencje (00SKV271, 00SKV272)
• Mechanizm wycieraczek – 1 referencja (05SKV059)
• Pompa wspomagania – 1 referencja (10SKV283)
• Termostat – 1 referencja (20SKV063)
• Przewody chłodnicy – 2 referencje (24SKV225, 24SKV254)
• Czujniki temperatury spalin – 8 referencji
• Separator oleju – 1 referencja (31SKV132)

 

Szczegółowe informacje o nowościach dostępne są w katalogu TecDoc i na www.skv.pl.

 

Źródło: SKV

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).