Nowości Philips na Targach Automechanika Frankfurt

Nowości Philips na Targach Automechanika Frankfurt

person Redakcja 14/09/2022

Podczas targów Automechanika Frankfurt 2022 Philips prezentuje swoje najnowsze produkty oświetleniowe, m.in. retrofity, a także kolejną generację lamp warsztatowych.

  • Na Automechanice Philips prezentuje nowe retrofity Philips Ultinon
  • Philips wprowadza na rynek trzy nowe lampy robocze z rodziny Philips Xperion 6000
  • We Frankfurcie można zobaczyć także oświetlenie pomocnicze Philips Ultinon dla terenówek
  • Markę Philips można znaleźć w hali 4.1 na stanowisku D69

Nowe retrofity LED Philips Ultinon: Pro3022, Pro5100 oraz Pro9100

retrofity Philips
Podczas targów Automechanika Philips prezentuje aż trzy nowe modele retrofitów.

Na stoisku Philips na targach Automechanika Frankfurt 2022 można zobaczyć trzy nowe modele retrofitów Ultinon, czyli LED-owych zamienników tradycyjnych żarówek samochodowych:

 

  • Ultinon Pro3022 (następca Ultinon Essential z gwarancją wydłużoną do 3 lat, temperatura barwowa 6000 K)
  • Ultinion Pro5100 (+160% więcej światła, temperatura barwowa 5800 K)
  • Ultinon Pro9100 (+350% więcej światła, temperatura barwowa 5800 K, zaawansowany system chłodzenia)

 

Wszystkie nowe modele retrofitów Ultinon będą dostępne w typach zastępujących najbardziej popularne żarówki do reflektorów (m.in. H1, H3, H4, H7, H11, HB3/HB4, HIR12) oraz do świateł przeciwmgielnych (H8/H16). Produkty te nie mają na razie homologacji ECE na drogi publiczne w Polsce i mogą być używane wyłącznie poza nimi.

Lampy robocze - nowości w gamie Philips Xperion 6000

lampa robocza Philips Xperion 6000
Philips wprowadza na rynek trzy nowe lampy robocze z rodziny Philips Xperion 6000.

Wśród nowości w gamie lamp roboczych Philips Xperion 6000 można znaleźć modele Philips Flood, Flood Audio i Flood Mini. Wszystkie posiadają funkcję smart-zoom, a model Flood Audio łączy klasyczne funkcje lampy z głośnikiem bezprzewodowym. Philips Flood oraz Flood Audio mogą też pełnić funkcję powerbanków a Flood Mini może być doposażona w opcję Find My Deivice.

Oświetlenie pomocnicze Philips Ultinon dla terenówek

Oświetlenie pomocnicze Philips Ultinon
Nowa gama dodatkowych świateł Philips Ultinon.

W nowej gamie dodatkowych świateł Philips Ultinon prezentowanej podczas targów Automechanika Frankfurt 2022 jest linia Ultinon Drive Performance, która obejmuje dwie serie – 7000 oraz 5100.

 

Philips Ultinon Drive UD7050L posiada m.in. funkcję off-road boost (do zastosowania poza drogami publicznymi), dzięki której można zwiększyć jej moc z 4000 do 5300 lumenów i wydłużyć długość wiązki z 480 do 520 metrów. Kolejna innowacja to tryb podgrzewania, służący do usuwania śniegu i lodu z lampy.

 

Seria 5100 to światła LED klasy premium, które może mieć zasięg do 500 m lub pracować w trybie pozycyjnym. Ultinon Drive 5100 w trybie pozycyjnym może świecić tradycyjną, jasną wiązką lub emitować światło bursztynowe. W ofercie są do wyboru dwie wersje: LED bar oraz tradycyjne, okrągłe.

 

Klasa średnia w ofercie Philips to z kolei linia Ultinon Drive – idealnie sprawdza się jako wyposażenie samochodów terenowych, ale nie tylko. Jest łatwa w montażu, a białe światło emituje na odległość do 400 metrów. W lampach zastosowano jednoczęściową konstrukcję, z technologią chłodzenia. Dodatkowo lampy są odporne na wodę, kurz, rdzę i uderzenia. Oprócz podstawowej wersji typu LED bar (w trzech długościach) dostępne są także wersje okrągłe.

 

W gamie można znaleźć także linię Ultinon Drive Value – to oświetlenie dodatkowe oferowane w korzystnej cenie, a jednocześnie dobrych parametrach oświetleniowych i jakościowych.

 

Źródło: Philips

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).