Kolejne lampy warsztatowe Philips dla profesjonalistów | MOTOFAKTOR

Kolejne lampy warsztatowe Philips dla profesjonalistów

person Redakcja 20/04/2022

Marka Philips uzupełnia gamę popularnych lamp roboczych serii EcoPro o dwa modele.

Cztery lata temu marka Philips wprowadziła do oferty nową linię lamp warsztatowych EcoPro LED. Ówczesna seria składała się z trzech pozycji – kieszonkowej latarki EcoPro20, kompaktowej konstrukcji EcoPro40 i projektora EcoPro50. W połowie 2020 dołączył do nich model EcoPro61 Slim ze składanym i bardzo wąskim modułem świetlnym. Teraz ofertę uzupełniają kolejne dwie pozycje.

 

Lampy warsztatowe Philips EcoPro10 i EcoPro30

Philips EcoPro10 ma kształt popularnej lampki typu penlight. Jej główny panel świetlny składa się z pięciu wydajnych diod LED o mocy 90 lumenów, wiązce o szerokości 40 stopni i temperaturze barwowej rzędu 6000K. Na szczycie korpusu znajduje się kolejna dioda LED ze światłem punktowym (10 lm).

 

Źródłem zasilania są trzy baterie typu AAA, które pozwalają na około 6,5 godziny ciągłej pracy. Ergonomię użytkowania podnosi duży przycisk ON/OFF, który bez problemu zadziała także pod palcem w grubych rękawiczkach roboczych. Kształt lampki pozwala na jej schowanie w kieszeni kombinezonu, a solidne utrzymanie zapewnia wbudowany klips.

 

Natomiast model EcoPro30 to kolejna kompaktowa konstrukcja w tej serii lamp roboczych marki Philips. Główny moduł świetlny tworzą diody LED emitujące wiązkę o szerokości 120 stopni i temperaturze barwowej 6000K, których można używać w trybie Eco 150 lm lub Boost 300 lm. Praktycznym rozwiązaniem są dwa sposoby mocowania – za pomocą silnego magnesu lub obrotowego wokół własnej osi haczyka.

 

Wbudowana bateria litowo-jonowa o pojemności 2200 mAh pozwala na użycie do ośmiu godzin ciągłej pracy. Ponowne ładowanie, za pośrednictwem portu usb-C, zajmuje około 3 godzin.

 

Obie nowe lampki warsztatowe Philips, jak cała seria EcoPro, wyróżniają się zielono-czarną obudową. Użyta masa plastyczna w rękojeści zapewnia pewne trzymanie nawet w pokrytej smarem dłoni. Całość charakteryzuje się wysoką klasą szczelności (IP54) i odporności na uszkodzenia mechaniczne (IK07).

 

Źródło: Philips

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).