Nowości bilstein group na targach Automechanika 2018 | MOTOFAKTOR

Nowości bilstein group na targach Automechanika 2018

person Adrian Januszkiewicz 14/08/2018

Na tegorocznej Automechanice po raz pierwszy dział własnej produkcji bilstein group zaprezentuje się na osobnej, wydzielonej przestrzeni wystawienniczej.

We Frankfurcie w dniach 11-15 września br. odwiedzający będą mogli dowiedzieć się więcej o noszącym nazwę bilstein group Engineering dziale produkcji oraz jego kompetencjach w wytwarzaniu części do samochodów osobowych i użytkowych. W oparciu o prezentowane produkty, takie jak piasty kół oraz pompy wody, zostanie przedstawiony cały proces produkcji.

 

Na głównej powierzchni stoiska, które w tym roku urosło do 480 metrów kwadratowych wiodący akcent zostanie położony na znane na rynkach międzynarodowych markach febi, SWAG oraz Blue Print, jak również najważniejsze linie produktowe bilstein group. Specjalista aftermarketowy oferuje obszerny asortyment 60 000 różnych części zamiennych – od układu kierowniczego i zawieszenia, przez elementy układu elektrycznego po płyny eksploatacyjne. Wiele produktów pochodzi od renomowanych dostawców na pierwszy montaż – na przykład łańcuchy rozrządu i przeguby elastyczne wałów napędowych.

 

Te oraz inne mocne strony firmy bilstein group będzie można również zobaczyć na dużym monitorze LED. Tu będzie miał premierę nowy film poświęcony przedsiębiorstwu. Pozwoli on spojrzeć za kulisy cieszącego się wieloletnimi tradycjami przedsiębiorstwa z Ennepetal – od nowoczesnej logistyki po własne laboratorium działu jakości. Ponadto w powitalnym barze klienci oraz goście będą mieli możliwość porozmawiać ze swoimi opiekunami ze strony bilstein group, jak również pogłębić relacje biznesowe.

 

Ekspozycję wystawową bilstein group na targach Automechanika 2018 we Frankfurcie goście targów znajdą w Hali 6.0, na stoisku B06.

 

Źródło: bilstein group

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).