Nowość SKF – klocki hamulcowe w standardzie OE

Nowość SKF – klocki hamulcowe w standardzie OE

person Redakcja 7/08/2023

SKF wprowadza do oferty klocki hamulcowe w standardzie OE. Nowa linia produktowa obejmuje pełną gamę produktów i wysokie pokrycie rynku.

SKF wprowadza do oferty klocki hamulcowe. Jest to doskonałe uzupełnienie gamy tarcz hamulcowych zintegrowanych z łożyskami. Niebawem producent zaoferuje także tarcze hamulcowe bez łożysk.

Bezpieczne, skuteczne, ciche i ekologiczne

Klocki hamulcowe SKF oprócz wyjątkowo precyzyjnego wykonania w standardzie OE zapewniają minimalny poziom pylenia, cichą pracę i wydłużoną żywotność. Kluczem do uzyskania takich parametrów jest opracowanie nowoczesnych mieszanek (z dodatkami ceramicznymi), z których wykonuje się elementy cierne i wdrożenie odpowiednich procesów produkcji.

 

Odpowiednie połączenie warstwy ciernej klocka z płytką gwarantuje specjalna powłoka adhezyjna.

 

klocki hamulcowe SKF

 

Klocki hamulcowe SKF produkowane są z wykorzystaniem technologii scorchingu pozwalającej na uzyskanie wysokiej skuteczności hamowania. Niski poziom wibracji i hałasu to efekt zastosowania nakładek antywibracyjnych na drugiej stronie płytki klocka.

Gotowe do pracy od pierwszej chwili po montażu

klocki hamulcowe SKF

 

Klocki hamulcowe SKF są także odpowiednio fazowane tak aby zapewnić odpowiedni kontakt warstwy ciernej z tarczą. Aby skrócić okres docierania się klocka mieszanka cierna pokryta jest powłoką Instant Safe Brake, która poprawia skuteczność hamowania podczas pierwszych hamowań, tuż po wyjeździe z warsztatu nawet o 20%.

 

Większość zestawów klocków hamulcowych SKF jest dostarczana ze wszystkimi akcesoriami potrzebnymi przy ich wymianie (elektryczny wskaźnik zużycia, śruby i blaszki do zacisków) zgodnie ze specyfikacją OE.

 

Źródło: SKF

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).