Nowoczesne technologie ZF na ProfiAuto Show 2019 | MOTOFAKTOR

Nowoczesne technologie ZF na ProfiAuto Show 2019

person Adrian Januszkiewicz 31/05/2019

Marka ZF Aftermarket po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę podczas jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce.

ProfiAuto Show to bez wątpienia jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce. W dniach 8-9 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się już 16. edycja tego wydarzenia i po raz kolejny na stoisku ZF Aftermarket odwiedzający będą mogli zobaczyć zaawansowane rozwiązania z dziedziny motoryzacji, nowoczesnych technologii oraz systemów autonomicznej jazdy, które znaleźć można w najnowszych modelach samochodów. Na stoisku obecni będą pracownicy Centrum Inżynieryjnego Elektroniki koncernu ZF z Łodzi, którzy na co dzień pracują nad rozwojem tych technologii.

 

Na stoisku ZF Aftermarket zostaną zaprezentowane liczne podzespoły oraz nowoczesne rozwiązania, które są już w ofercie lub niedługo ją wzbogacą. Jednak oferta koncernu ZF to nie tylko dobrze znane podzespoły marek LEMFÖRDER, SACHS i TRW. To również nowoczesne technologie i rozwój pojazdów autonomicznych. Nad technologią autonomicznej jazdy pracownicy ZF pracują już od wielu lat, w tym również w Polsce.

Pod koniec 2017 roku koncern ZF otworzył swoje Centrum Inżynieryjne Elektroniki w Łodzi, które realizuje projekty w obszarze tzw. aktywnych systemów bezpieczeństwa, wspierających kierowcę podczas jazdy z wykorzystaniem kontroli radarowo-wizyjnych. Zastosowanie tych układów zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia kolizji lub wypadku drogowego i jest chętnie wykorzystywane przez czołowych światowych producentów samochodów.

 

Na stoisku marki ZF podczas ProfiAuto Show zostaną także poruszone bardzo istotne zagadnienia z dziedziny motoryzacji następnej generacji oraz celów i wyzwań, jakie przed nią stoją. ZF sprawdzi, czy w ciągu jednej nocy możliwe jest przetestowanie aktywnych systemów bezpieczeństwa na dystansie 10 000 kilometrów, jaki wpływ na zautomatyzowaną jazdę mają systemy  w samochodzie oraz jakie możliwości dają nowoczesne kamery i radary ZF.

 

Te wszystkie technologie, tworzone są między innymi przez wspomniane Centrum Inżynieryjne Elektroniki koncernu ZF w Łodzi. To z pewnością spore zaskoczenie dla wielu zainteresowanych nowoczesną technologią motoryzacyjną w Polsce. Przedstawiciele ZF postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości i rzucić nowe światło na tę gałąź motoryzacji.

Na stanowiskach ZF Aftermarket będą również dostępni eksperci firmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z produktami marek koncernu ZF: LEMFÖRDER, SACHS, TRW oraz ZF. Rozwieją oni również wszelkie wątpliwości związane z prawidłową eksploatacją podzespołów oraz udzielą cennych wskazówek, które przydadzą się podczas serwisowania aut.

 

Źródło: ZF

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).