Nowe świece zapłonowe w ofercie Denso | MOTOFAKTOR

Nowe świece zapłonowe w ofercie Denso

person Adrian Januszkiewicz 27/04/2021

Denso rozszerzyło ofertę dla rynku wtórnego o 16 świec zapłonowych.

Rozszerzenie obejmuje 12 świec Iridium OE Long Life, które mają 340 dodatkowych zastosowań i zastępują 31 numerów części OE, oraz 4 świece Iridium TT Long Life, które mają 585 dodatkowych zastosowań i zastępują 48 numerów części OE. Wprowadzone do oferty świece mają zastosowanie m.in. w pojazdach marek BMW, Dacia, Honda, Lexus, Mazda, Nissan, Toyota i Volvo. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w poniższej tabeli:

Wszystkie nowe części można już znaleźć w e-katalogu Denso i katalogu TecDoc.

 

Część obecnego asortymentu świec Iridium Tough oraz Iridium Power zostanie automatycznie zastąpiona nowymi referencjami z linii świec Iridium TT. Zgodnie z tabelą poniżej, przy zamówieniu numerów katalogowych świec irydowych z typoszeregu Iridium Tough lub Iridium Power (numery katalogowe w pierwszej kolumnie), zostaną one zastąpione przez nowy numer świecy irydowej TT.

Źródło: Denso

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).