Nowe kierownictwo w Industrial Coatings Axalta | MOTOFAKTOR

Nowe kierownictwo w Industrial Coatings Axalta

person Adrian Januszkiewicz 30/05/2019

Axalta ogłosiła, że z dniem 31 maja dojdzie do zmiany na stanowisku Senior Vice President and President of Axalta's Industrial Coatings business.

Jak poinformowała spółka Michael Cash odejdzie ze stanowiska Senior Vice President and President of Axalta’s Industrial Coatings business, aby kontynuować karierę w innej branży. Jego następcami zostaną Rajeev Rao, obecny Vice President, Global Powder and Business Development/Strategy w dziale Industrial Coatings oraz David Heflin, obecny Axalta’s Vice President, Global Industrial Coating Systems.

 

Rajeev Rao wciąż będzie odpowiadał za sektor farb proszkowych, natomiast David Heflin awansuje na stanowisko Vice President, Global Industrial Liquid Coatings, co oznacza, że będzie nadzorował sektory lakierów ogólnoprzemysłowych, powłok do zwojów, powłok do drewna oraz rozwiązań dla energetyki. Wspólnie będą zarządzali sektorem Industrial Coatings i będa podlegać bezpośrednio Robertowi Bryantowi, CEO Axalta.

Rajeev i Dave to menedżerowie o bogatym doświadczeniu branżowym oraz doskonałej znajomości strategicznego kierunku oraz możliwości rozwoju Industrial Coatings w różnych obszarach. Pod ich przywództwem i kierownictwem wykorzystamy mocne strony naszej firmy i jej utalentowanego zespołu. Niezmiennie będziemy pracować zgodnie z naszymi strategicznymi wartościami stawiając przede wszystkim na ludzi, innowacje, rozwój i najwyższą jakość. Jestem przekonany, że obaj Panowie pomogą fimie rozwijać się w sposób zrównoważony. Chciałbym rownież podziękować Mike'owi za zaangażowanie na przestrzeni ostatnich 6 lat oraz jego znaczący wkład w kształtowanie i rozwój działu Industrial Coatings. Życzymy mu powodzenia w przyszłości. Robert Bryant CEO Axalta

 

Źródło: Axalta

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).