Nowe katalogi wycieraczek i motocyklowych świec zapłonowych Denso | MOTOFAKTOR

Nowe katalogi wycieraczek i motocyklowych świec zapłonowych Denso

person Adrian Januszkiewicz 24/09/2018

Denso opublikowało zaktualizowane katalogi wycieraczek i świec zapłonowych do motocykli na lata 2018-2019.

Nowe katalogi zawierają pełny, zaktualizowany przegląd oferty części dostępnych na rynku wtórnym, jak również inne użyteczne informacje, takie jak charakterystyka produktu i oznaczenia identyfikacyjne.
W katalogach znajdują się także przydatne diagramy opisujące sposób montażu oraz analiza usterek.

Wycieraczki

Od lutego 2018 r. – kiedy rozszerzono ofertę o 26 nowych numerów katalogowych – program wycieraczek Denso składa się z 232 numerów części, które mają zastosowanie w 330 milionów pojazdów. Program wycieraczek Denso obejmuje wycieraczki hybrydowe, płaskie, szkieletowe i tylne, które charakteryzują się najwyższą jakością.

Wszystkie wycieraczki Denso są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości OE i zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo i wyjątkową wydajność w wycieraniu szyby. Bardzo trwałe materiały, z których powstają pióra wycieraczek Denso zapewniają ich dłuższą żywotność. Ruslan Leontiev product leader odpowiedzialny za wycieraczki w Denso Europe Aftermarket

 

Nowy katalog wycieraczek Denso ma numer DEWB-180001.

Świece zapłonowe do motocykli

Denso wyznacza standardy technologii świec zapłonowych od 1959 roku, dostarczając wysokiej jakości produkty także na rynek wtórny. Program świec zapłonowych Denso obejmuje świece TT (niklowe TT oraz irydowe TT), niklowe, platynowe, irydowe i Super Ignition. Świece zapłonowe Denso zapewniają według producenta wysokie osiągi silnika dla każdego samochodu i motocykla, jak również dla łodzi i innych urządzeń z małymi silnikami. Po aktualizacji programu, katalog motocyklowych świec zapłonowych zawiera ponad 350 numerów części, które znajdują zastosowanie w 5500 modelach motocykli. Nowy katalog świec zapłonowych do motocykli Denso ma numer DEMC180001MM.

 

Nowe katalogi są dostępne bezpłatnie na stronie www.denso-am.pl. Więcej informacji o wycieraczkach i świecach zapłonowych Denso można znaleźć na stronie www marki, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela Denso.

 

Źródło: Denso

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).