Nowe etykiety produktów Spies Hecker | MOTOFAKTOR

Nowe etykiety produktów Spies Hecker

person Adrian Januszkiewicz 19/03/2020

Spies Hecker odświeża wygląd etykiet swoich produktów.

Nowe etykiety Spies Hecker mają być teraz czytelniejsze i bardziej intuicyjne.

Dobra etykieta wyraźnie informuje, co znajduje się wewnątrz puszki, i jasno przekazuje lakiernikowi wszystkie informacje, których potrzebuje – tylko tyle, ale i aż tyle. Przed opracowaniem nowej szaty graficznej etykiet zapytaliśmy lakierników korzystających z produktów marki Spies Hecker, co dokładnie powinno się na nich znajdować. Dlatego też nowe etykiety już na pierwszy rzut oka dostarczają lakiernikom wszystkie informacje, których potrzebują w codziennej pracy. Joachim Hinz Brand Manager Spies Hecker na Europę, Bliski Wschód i Afrykę

 

Najbardziej widoczne zmiany: kody i opisy produktu umieszczono w bardziej widocznym miejscu na froncie etykiety. Duże pionowe kolorowe pasy po bokach wskazują grupę produktów oraz technologię. Dwie ikony informują użytkowników czy produkt z linii Permafleet jest przeznaczony do zastosowań przemysłowych, czy do pojazdów użytkowych.

 

Na każdej puszce znajdują się też ikony systemu, dzięki czemu od razu widać, które produkty są ze sobą kompatybilne i pozwolą lakiernikom osiągnąć najlepszy efekt naprawy. Na przykład, ikona systemu Speed-TEC informuje, że dany produkt przyspiesza proces renowacji nawet przy niskiej temperaturze suszenia. Kolory podkładów są w czytelny sposób umieszczone w lewym, dolnym rogu etykiety.

Nowe etykiety znacznie ułatwiają identyfikację i stosowanie produktów Spies Hecker w codziennej pracy. Nasi lakiernicy szybko dostrzegą zalety tej zmiany. Joachim Hinz

 

Więcej informacji na temat nowych etykiet można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).