Nowa lampa robocza w asortymencie Elparts | MOTOFAKTOR

Nowa lampa robocza w asortymencie Elparts

person Adrian Januszkiewicz 18/12/2019

W gamie produktów elektronicznych Elparts od Herth+Buss znalazła się nowa lampa robocza ( nr prod. 80690324) do zastosowań m.in. rolniczych.

Nowy model z 16 diodami LED o kątowej konstrukcji ma napięcie znamionowe 12–32 V i jest wyposażony w złącze Deutsch. Szeroki zakres światła sprawia, że ​​ten model jest szczególnie odpowiedni do stosowania w sektorze rolniczym. W przypadku stosowania w ciemności podczas żniw wiązka światła o jasności 2200 lumenów i temperaturze barwowej 6000 K ma gwarantować optymalne warunki widoczności z boku i daleko z przodu.

 

Cecha szczególna: dzięki pozwoleniu R23 ten reflektor roboczy jest również licencjonowany do stosowania jako lampa cofania. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę przepisy prawne, takie jak maksymalna moc znamionowa 30 W określona dla kombajnów. Dzięki temu, że posiada stopień ochrony IP 67/69K, reflektor roboczy jest pyłoszczelny i chroniony w przypadku krótkotrwałego zanurzenia w wodzie.

 

Źródło: Herth+Buss

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).