Nowa geometria 3D w ofercie Best Products | MOTOFAKTOR

Oferta sieci Best Products wzbogaciła się o nowe urządzenie do pomiaru i regulacji geometrii kół i osi pojazdów marki 3Excel.

Nowe urządzenie 3Excel T75A jest dedykowane do samochodów osobowych i dostawczych. Pomiar realizowany jest w systemie trójwymiarowego modelowania parametrów podwozia, czyli tzw. technologii 3D. Urządzenie posiada też funkcję Auto Tracking, czyli automatyczne śledzenie unoszącego się na podnośniku samochodu przez 4 kamery.

 

Pozostałe cechy urządzenia podane przez dystrybutora:

 

  • 4 pasywne tarcze bez elektroniki i akumulatorów – bezobsługowe, mniejsze ryzyko przypadkowego uszkodzenia
  • Prawdziwe 3D – brak konieczności perfekcyjnego poziomowania stanowiska pomiarowego
  • Niezwykle szybkie oprogramowanie – jedno z najszybszych na rynku, pomiar w ok. 2 min.
  • Wielojęzyczne oprogramowanie – w tym język polski
  • Intuicyjny, przyjazny użytkownikowi interfejs graficzny
  • 2-3 krotne aktualizacje oryginalnej bazy danych Autodata
  • Możliwość podłączenia drugiego monitora
  • Uchwyty mocujące tarcze chwytające za oponę.

 

Szczegółowe informacje na temat urządzenia można znaleźć TUTAJ

 

Źródło: Best Products

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).