Nexus chce zwiększyć swoją obecność w Japonii | MOTOFAKTOR

Nexus chce zwiększyć swoją obecność w Japonii

person Adrian Januszkiewicz 23/11/2020

Do Nexusa dołączył Masashi Ogawa, który ma pomóc rozszerzać działalność Nexusa w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Pod koniec 2019 roku Nexus ogłosił, że w 2020 roku w różnych regionach świata powstaną trzy centra Dostawców z możliwością przyspieszenia i silnego wspierania partnerów Nexusa na poziomie globalnym i lokalnym.

 

Ostatecznie otworzono biura w kluczowych lokalizacjach, po jednym w Niemczech (Heidelberg) i Japonii (Osaka). Otwarcie trzeciej strategicznej lokalizacji w USA (Chicago) zostało opóźnione z powodu COVID-19, ale jest w trakcie otwierania.

 

Ogawa dołączy do zespołu w Japonii jako menedżer ds. Współpracy z dostawcami japońskimi w celu aktywniejszego promowania czołowych japońskich producentów na całym świecie.

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).