Naprawa łożysk piast kół łatwiejsza dzięki filmom NSK

person Adrian Januszkiewicz 19/09/2018

We Frankfurcie firma NSK zaprezentowała dwa filmy szkoleniowe dla warsztatów samochodowych, chcących doskonalić swoje umiejętności wymiany łożysk piast kół.

Filmy prezentują krok po kroku przejrzyste metody wymiany łożysk oraz oferują przydatne wskazówki, stanowiące gwarancję dla europejskich klientów, że naprawy tego typu będą szybsze, bezpieczniejsze i bardziej niezawodne.

 

Naprawy łożysk piast nie należą do najłatwiejszych i mogą stanowić wyzwanie dla wielu warsztatów samochodowych. Szeroko rozpowszechniona konkurencja w większości regionów Europy sprawia, że błędy popełnione przez mechaników mogą okazać się bardzo kosztowne – nowe filmy szkoleniowe NSK pomagają rozwiązać ten problem.

 

Pierwszy materiał wideo skupia się na wymianie przednich łożysk generacji Hub I, kolejny koncentruje się na łożyskach Hub I z enkoderami sygnału ABS. Oba filmy prezentują szczegółowe informacje, oferując zarówno opis tekstowy każdego etapu naprawy, jak i porady w okienkach – uzupełniające obraz wideo.

 

Materiały szkoleniowe podkreślają kluczowe etapy, które trzeba zrealizować w celu pomyślnego zakończenia naprawy oraz prezentują optymalny wybór narzędzi do tego typu prac. Firma NSK ma nadzieję, że filmy szkoleniowe ustrzegą warsztaty przed popełnianiem częstych błędów, takich jak montaż łożysk Hub I z enkoderami w niewłaściwej orientacji.

 

Oba materiały wideo można zobaczyć w serwisie YouTube na kanale NSK Europe oraz na stronie głównej serwisu NSK poświęconego niezależnemu rynkowi części zamiennych do samochodów (IAM), dostępnego pod adresem www.nsk-autoaftermarket.com . Wersje językowe dla pierwszego filmu obejmują język angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, polski, turecki i rosyjski.

 

W przypadku drugiego filmu jest to język angielski (inne wersje językowe będą stopniowo uzupełniane).

 

Materiały wideo stanowią część oferty szkoleniowej NSK zapewniającej wartość dodaną dla rynku IAM. Programy szkoleniowe są skutecznym sposobem na podniesienie umiejętności mechaników i zwiększenie ich pewności działania, zgodnie z przesłaniem firmy NSK “Szybciej, bezpieczniej, bardziej niezawodnie”. Firma dysponuje szeroką ofertą szkoleń w zakresie wymiany łożysk piast kół, która, co ważne, zawsze skupia się na podejściu praktycznym, a nie teoretycznym. Programy szkoleniowe NSK na żądanie mogą być dostosowane do specyficznych wymagań warsztatów, dystrybutorów lub uczelni, np. w zakresie informacji o asortymencie produktów.

 

Źródło: NSK

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl