Milwaukee wesprze Red Bull Romaniacs 2022 | MOTOFAKTOR

Milwaukee wesprze Red Bull Romaniacs 2022

person Adrian Januszkiewicz 17/06/2022

Prolog ekstremalnej trasy Red Bull Romaniacs 2022 zostanie zbudowany przy użyciu narzędzi Milwaukee, partnera rundy Mistrzostw Świata Hard Enduro w Rumunii.

 

Red Bull Romaniacs to połączenie jazdy na wytrzymałość, wyścigów cross country i trialu. Po dwóch udanych latach mistrzostw World Enduro Super Series, seria została objęta oficjalnym wsparciem Międzynarodowej Federacji Motocyklowej (FIM) i zyskała rangę Mistrzostw Świata FIM Hard Enduro – dziś to światowy top, gdzie nie ma miejsca na żadne kompromisy.

 

Konstrukcja najbardziej widowiskowego odcinka trasy Hard Enduro jest ekscytującym wyzwaniem. Profesjonalność i niezawodność narzędzi Heavy Duty od MILWAUKEE pozwoli nam spełnić oczekiwania fanów adrenaliny – zapewnia Tomasz Wszołek, CEE Regional Training Manager Milwaukee.

 

 

Poza dostarczeniem narzędzi do budowy trasy wstępnego etapu wyścigu (tzw. prologu), Milwaukee zorganizuje również dodatkowe aktywności dla fanów motoryzacji i sportów ekstremalnych w trakcie wydarzenia. Marka z Wisconsin cały czas umacnia swoją pozycję w świecie sportów motorowych. Ekstremalne warunki, ekstremalna wydajność i moc to naturalne warunki pracy profesjonalistów i narzędzi marki Milwaukee.

 

Red Bull Romaniacs to jeden z najtrudniejszych wyścigów Hard Enduro w sezonie, który elektryzuje fanów sportów ekstremalnych na całym świecie. Tegoroczne Mistrzostwa Świata odbędą się w dniach 26-30 lipca w rumuńskim Sybinie oraz na trasach off‑roadowych w Karpatach. W tym roku na trasach zobaczymy profesjonalistów i  entuzjastów enduro z ponad 50 państw. Na starcie staną prawdziwe gwiazdy dyscypliny: Graham Jarvis (11 razy na podium, 6 zwycięstw w Red Bull Romaniacs), Wade Young, Manuel Lettenbichler czy zeszłoroczny zwycięzca, Billy Bolt.

 

Źródło: Milwaukee

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).