Milionowa część ProVia zamontowana w Polsce | MOTOFAKTOR

Milionowa część ProVia zamontowana w Polsce

person Adrian Januszkiewicz 2/10/2019

Marka ProVia ogłosiła, że jej milionową część zamienną zamontowano w niezależnym warsztacie w Polsce. Był to osuszacz powietrza z wkładem.

To wydarzenie stanowi kamień milowy w historii marki, która trzy lata po udanym wprowadzeniu na rynek czterokrotnie zwiększyła liczbę produktów w swoim portfolio w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów na całym świecie.

Montaż milionowej części zamiennej jest ważnym kamieniem milowym w tym, co można jedynie opisać podróżą ciągłego rozwoju, którą prowadziliśmy z naszymi klientami w ciągu ostatnich trzech lat. Zbudowaliśmy markę ProVia i jej rosnącą ofertę na solidnym połączeniu proaktywnego uczenia się i partnerstwa z klientami, szybko i inteligentnie poszerzając nasze portfolio, a także podwajając naszą sieć dystrybucji i globalny zasięg, aby zapewnić znacznie zwiększoną bliskość klientów i poziomy wsparcia. Aleksander Rabinovitch Global Business Leader Spare Parts and Repair Solutions w ProVia

 

Obecnie ProVia jest dostępna dla klientów za pośrednictwem 650 niezależnych dystrybutorów części w ponad 1000 lokalizacjach w ponad 60 krajach na całym świecie. Aby zaspokoić różnorodne potrzeby rynku, ProVia oferuje ponad 230 części w 25 oddzielnych liniach produktów, które zostały zaprojektowane specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb rynku wtórnego.

 

Szeroka gama produktów marki obejmuje części zamienne do pojazdów ciężarowych używanych przez wiodących producentów oryginalnego sprzętu (OEM), zapewniając ponad 2000 odnośników części OEM. ProVia rozszerzy swoje portfolio produktów w 2019 i 2020 roku, dodając nowe linie produktów, w tym zawory hamulca ręcznego, wkład koalescencyjny, sprężarki powietrza czy zawory z czujnikiem obciążenia.

Sukces ProVii opiera się na fakcie, że pozwalamy naszym klientom definiować wygląd naszego portfolio. Montaż milionowej części w Polsce jest ważnym kamieniem milowym i potwierdzeniem, że doceniamy nasze podejście do rynku. Z niecierpliwością oczekujemy na zainstalowanie naszej dwóch milionów części w najbliższej przyszłości. Aleksander Rabinovitch

 

WABCO oficjalnie uruchomiło linię produktów ProVia na początku 2016 roku.

 

Źródło: WABCO

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).