MEWA w czołówce niemieckich firm | MOTOFAKTOR

MEWA w czołówce niemieckich firm

person Adrian Januszkiewicz 23/06/2020

Jurorzy Konkursu Innowacji "TOP 100" umieścili m.in. firmę MEWA na liście 100 najbardziej innowacyjnych niemieckich firm.

MEWA szczególnie dużo punktów uzyskała w kategorii “Procesy innowacyjne i organizacja”. Na jury szczególne wrażenie zrobiły jej techniczne innowacje, takie jak urządzenia chroniące środowisko czy też pierwszy w tej branży sterowany cyfrowo system prania odzieży ostrzegawczej. Uznanie zyskało również uwzględniające aktualne trendy podejście firmy MEWA, w ramach którego korzysta z wiedzy i kompetencji swoich pracowników i klientów, planując swoje działania.

 

Firma medialna compamedia od 1993 roku przyznaje tytuł “TOP 100” za dokonania w zakresie innowacji i za ponadprzeciętne sukcesy w tym zakresie. Za stronę naukową konkursu odpowiada prof. dr Nikolaus Franke, założyciel i członek kierownictwa Instytutu Przedsiębiorczości i Innowacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu.

 

Mentorem konkursu TOP 100 jest dziennikarz ekonomiczny Ranga Yogeshwar. Partnerami projektu są Towarzystwo Fraunhofera Wspierania Badań Stosowanych oraz Federalne Stowarzyszeniem Małych i Średnich Przedsiębiorstw (BVMW).

 

Źródło: MEWA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).