Mechanicy stawiają na BILSTEIN i Heroes in Blue | MOTOFAKTOR

Mechanicy stawiają na BILSTEIN i Heroes in Blue

person Redakcja 9/04/2021

Do 30 kwietnia trwa akcja sprzedażowa BILSTEIN skierowana do lokalnych dystrybutorów zapraszająca też do uczestnictwa w programie Heroes in Blue.

Promocją „Mechaniku postaw na BILSTEIN” objęta jest cała oferta – amortyzatory, miechy powietrzne, kolumny airmatic, zestawy zawieszeń, sprężyny oraz łożyska górnego mocowania, elementy ochronne i odbojniki. Za ich zakup na kwotę 3000 złotych netto – można sumować transakcje – nabywca otrzymuje zestaw odzieży warsztatowej. To czapeczka, koszulka, spodnie i rękawiczki robocze.

Zdecydowaliśmy się na praktyczne dodatki, które przydadzą się w codziennej pracy mechanika. Jednocześnie kierujemy zaproszenie do uczestnictwa w naszym programie Heroes in Blue, czyli Błękitni Bohaterowie. Obie nasze propozycje spotkały się z dużym zainteresowaniem, co oczywiście bardzo nas cieszy. Ale nie traktujemy ich jako wyznacznika wzrostu zakupów. Są to przykłady naszych wielopłaszczyznowych działań z zakresu wsparcia warsztatów. Tomasz Siemek brand manager marki BILSTEIN w Polsce

 

Akcja „Mechaniku postaw na BILSTEIN” prowadzona jest przez oficjalnych Partnerów marki BILSTEIN w Polsce: Auto Land, Auto Partner, Inter Parts, Motogama i Polcar. Od początku kwietnia do promocji dołączył Inter Cars.

 

Heroes in Blue (Błękitni Bohaterowie) to program dla mechaników zajmujących się serwisowaniem i wymianą amortyzatorów. W jego ramach BILSTEIN udostępnia dodatkowe materiały techniczne i porady praktyczne, informacje o nowościach, dedykowanych promocjach i akcjach specjalnych, filmy szkoleniowe oraz forum wymiany doświadczeń i wspólnych rozwiązań napotykanych wyzwań.

 

Udział w programie jest bezpłatny, obowiązuje jednak ograniczona liczba uczestników. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: https://workshop.bilstein.com/pl/mechaniku-postaw-na-bilstein/

 

Źródło: BILSTEIN

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).