Martex z oddziałem w Płocku | MOTOFAKTOR

Martex z oddziałem w Płocku

person Adrian Januszkiewicz 3/11/2021

Oddział Płock został otwarty 2 listopada 2021 roku i jest już kolejnym, 36 oddziałem firmy Martex.

Obiekt jest zlokalizowany w przemysłowej części miasta, w bliskim sąsiedztwie Petrochemii Płock przy ulicy Nowa Biała 34C, 09-411 Biała. Oddziałem zarządzają agenci Sebastian Kozłowski, Bartosz Tradecki oraz Łukasz Jabłoński, których wspiera 9 osobowy zespół pracowników z doświadczeniem i znajomością branży truck.

 

Dział obsługi klienta stanowi 100 m2 z 3 stanowiskami sprzedażowymi, a magazyn oddziału to 800 m2 powierzchni z szeroką ofertą markowych części do pojazdów ciężarowych, dostawczych, przyczep i autobusów. Towar dostarczany jest do klientów za pośrednictwem 3 samochodów dowożących zamówienia 2x dziennie w określonych godzinach i wg ściśle uzgodnionych tras, a dla klientów odwiedzających oddział osobiście przygotowany jest wygodny parking zarówno dla samochodów osobowych, jak większych dostawczych ułatwiających możliwość załadunku.

 

Oddział pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00, soboty od 7:00 do 13:00.

 

Źródło: Martex

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).