Martex otworzył filię w Sierpcu | MOTOFAKTOR

Martex otworzył filię w Sierpcu

person Adrian Januszkiewicz 23/04/2020

20 kwietnia br. w Sierpcu przy ul. Kilińskiego 34 został otwarty kolejny oddział agencyjny spółki Martex.

Martex Sierpc to kolejny, już 32 oddział firmy. Zlokalizowany w centralnej części Polski, przy trasie Warszawa – Bydgoszcz, bezpośrednio przy krajowej drodze DK 10, w Sierpcu przy ul.Kilińskiego 34.

 

Obsługę klientów zapewnia 7-osobowy zespół pracowników, z doświadczeniem w obsłudze ciężarówki. Dział sprzedaży tego oddziału to 100 m2 , magazyn natomiast zajmuje ok. 800 m2 powierzchni. Zamawiany towar jest dostarczany klientom samochodami dostawczymi obsługującymi ustalone trasy. Do dyspozycji klientów jest duży, utwardzony parking, dostępny zarówno dla samochodów osobowych, jak i pojazdów ciężarowych.

 

Oddział pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 a w soboty od 7.00 do 13.00. Zaprasza lokalnych klientów do kontaktu: tel. + 24 235 97 84 oraz do współpracy i sprawdzenia potencjału.

 

Źródło: Martex

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).