Marka ProfiPower w nowej odsłonie

Marka ProfiPower w nowej odsłonie

person Redakcja 26/09/2023

Debiutuje nowa strona internetowa ProfiPower, czyli flagowej marki własnej dostępnej w hurtowniach, sklepach i serwisach ProfiAuto.

Ponad 5300 mechaników i tysiące kierowców, którzy zaufali marce ProfiPower, od września br. może śledzić informacje na jej temat nie tylko na Facebooku, ale także na stronie www.profipower.eu.

 

Jak wskazują przedstawiciele ProfiAuto, na stronie ProfiPower znajdują się zarówno kluczowe informacje o marce, jak i:

 

• pełna oferta, regularnie aktualizowana i uzupełniana o nowe produkty
• lista dystrybutorów ProfiPower w krajach, w których marka jest dostępna
• aktualności z życia ProfiPower i ProfiAuto

 

Strona ProfiPower to także wiele innych wartościowych treści. Wszystko po to, aby zapewnić aktualnym oraz przyszłym użytkownikom możliwie jak najszerszy dostęp do wiedzy na temat marki na terenie całej Europy.

 

Ponad 60 tysięcy kilometrów rocznie – tyle średnio pokonują przedstawiciele działu handlowego ProfiAuto, aby spotkać się obecnymi i przyszłymi klientami. Długie dystanse to większa eksploatacja części samochodowych. Od lat, wymieniając klocki, tarcze hamulcowe, filtry czy akumulator, każdy z nich sięga po asortyment ProfiPower. „Na początku egzaminowaliśmy, a teraz zgodnie polecamy części ProfiPower naszym klientom oraz kierowcom” – informują handlowcy. Części ProfiPower są również wybierane przez firmę MOTO Flota, zajmującą się obsługą serwisową flot samochodowych w całym kraju.

 

Jak wskazują przedstawiciele ProfiAuto, części ProfiPower charakteryzują trzy istotne dla właścicieli pojazdów czynniki: bezpieczeństwo, trwałość oraz niezawodność. Gama produktów obejmuje niemal 4000 referencji, w tym oleje, filtry, elementy układów hamulcowego i zawieszenia, akumulatory, wycieraczki oraz chemię samochodową.

 

W 2020 roku marka została nagrodzona certyfikatem „Dobra Marka 2020 – jakość, zaufanie, renoma”. Wszystkie referencje ProfiPower znajdują się m.in. w TecDoc – wiodącej, światowej bazie części zamiennych.

 

Więcej informacji na https://profipower.eu/.

 

Źródło: ProfiAuto

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).