ProfiAuto wprowadza linie olejowe ProfiPower | MOTOFAKTOR

ProfiPower 4Car i ProfiPower 4Gear to nowe linie olejowe wprowadzone na rynek przez sieć ProfiAuto. Są dostępne w opakowaniach detalicznych i hurtowych.

 

ProfiPower 4Car i 4Gear to kompletna gama olejów, która pokrywa niemal całe zapotrzebowanie rynku w zakresie klas lepkościowych i wymagań stawianych przez producentów popularnych marek samochodowych. W ofercie debiutują najpopularniejsze klasy lepkości, takie jak: 5W30, 5W40, 10W40, 75W80, 75W90 (te ostatnie dotyczą olejów przekładniowych). W przyszłości pojawią się kolejne – 0W20, 0W30, 5W20.

 

Topowe produkty olejowe z gamy ProfiPower spełniają najnowsze, wymagające normy ACEA i API, w tym między innymi: ACEA C3, C5 oraz API SP/CF. Gama obejmuje zarówno oleje do starszych aut używanych, jak też takie, które spełniają wymagania producentów w zakresie silników nowszych generacji (w tym dla modeli sportowych), pracujących w trybie long life czy eksploatowanych w warunkach miejskich.

 

Uzupełnienie oferty części, akcesoriów oraz chemii motoryzacyjnej ProfiPower o oleje silnikowe jest naturalnym etapem rozwoju marki. ProfiPower 4Car i ProfiPower 4Gear powstają z najwyższej jakości certyfikowanych baz olejowych i dodatków. Wpisują się w oczekiwania naszych odbiorców: hurtowni, sklepów i warsztatów samochodowych działających zarówno na rynku krajowym, jak i w Austrii, Czechach, Niemczech, we Włoszech oraz na Słowacji – mówi Dominik Słapik, opiekun marki.

 

Oleje ProfiPower dostępne są w różnych opakowaniach: począwszy od detalicznych 1l, 4l, 5l aż po hurtowe – 20l, 60l oraz 208l (beczki).

Źródło: ProfiAuto

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).