Zmiana na stanowisku prezesa spółki MOTO Flota

Zmiana na stanowisku prezesa spółki MOTO Flota

person Joanna Piszcz 10/08/2023

Do zarządu spółki MOTO Flota, specjalizującej się w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych, dołączył Łukasz Barczyk, obejmując stanowisko prezesa.

Łukasz Barczyk związany jest z rynkiem motoryzacyjnym od ponad 16 lat. Doświadczenie zdobywał jako doradca serwisowy w ASO Toyoty. Pracował również jako kierownik działu operacyjnego w firmach z branży CFM. Z MOTO Flotą związany jest od 2019 roku – początkowo pełnił rolę project managera, a następnie dyrektora ds. rozwoju. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej oraz WSB w Chorzowie.

Ścieżka zawodowa, którą przeszedłem w MOTO Flocie, sprawiła, że wiele procesów poznałem od podszewki. Miałem również możliwość uczestniczenia w tworzeniu, implementacji oraz ewaluacji szeregu projektów, dzięki czemu budowałem efektywne strategie rozwojowe. Powołanie na stanowisko prezesa jest dużym wyróżnieniem i motorem napędowym do dalszego rozwoju. Przede mną oraz zespołem MOTO Floty stoi wiele ciekawych wyzwań. W planie jest wprowadzenie kolejnych usług, które jeszcze bardziej umocnią pozycję firmy, reagowanie na zmiany zachodzące na rynku oraz dostosowywanie bieżących działań do trendów. Łukasz Barczyk prezes MOTO Floty

 

MOTO Flota specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych w całej Polsce, jak również w pełni zarządza flotami pojazdów firmowych. W gronie klientów firmy znajdują się m.in. Masterlease, Millennium Leasing, Carsmile, PKP Cargo, Red Bull, Solid, Strabag oraz Warta. MOTO Flota obsługuje ponad 65 000 pojazdów. Działalność firmy wspiera nowatorski system do zarządzania flotą online, MOTO Flota Manager. Spółka została wyróżniona w szeregu biznesowych i branżowych rankingów, otrzymując kilkukrotnie statuetki Fleet Derby oraz tytuł Gazeli Biznesu.

 

MOTO Flota należy do spółki Moto-Profil – polskiego dystrybutora części samochodowych, właściciela marki ProfiAuto, która zrzesza sklepy, hurtownie i serwisy samochodowe z całego kraju.

 

Źródło: MOTO Flota

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).