Marka ELF sponsorem Gosi Rdest | MOTOFAKTOR

Marka ELF sponsorem Gosi Rdest

person Redakcja 22/02/2022

ELF rozpoczyna w Polsce szeroko zakrojone działania komunikacyjne. Współpraca z Gosią Rdest jest jednym z elementów planowanej kampanii.

Utytułowana Polka

Gosia Rdest jest jedną z reprezentantek Polski na międzynarodowej arenie sportów motorowych. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, m.in. w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, 24-godzinnym wyścigu w Dubaju oraz serii wyścigowej W Series. Od 2019 roku startuje w Alpine ELF Europa Cup; w zakończonym właśnie sezonie zajęła ósme miejsce w klasyfikacji generalnej.

ELF – marka z pasją

ELF to marka, która dążenie do perfekcji ma zapisane w swoim DNA, stawia sobie nowe, wymagające wyzwania i wdraża innowacyjne technologie. Właśnie dlatego ceniona jest przez kierowców na całym świecie. Produkty ELF oparte są na wyjątkowym połączeniu wiedzy i ambicji. Obecnie ELF intensyfikuje swoje działania na rynku polskim, a pierwszym tego wyrazem jest nawiązanie współpracy z Gosią Rdest.

ELF i Gosia Rdest

Od 2022 roku oficjalnym partnerem Gosi Rdest będzie marka ELF, reprezentowana przez TotalEnergies Marketing Polska. Logo ELF pojawi się na samochodzie wyścigowym Alpine A110, kombinezonie i kasku, a Gosia Rdest będzie wspierać działania marki na polskim rynku.

 

Nie ma innej marki oleju tak kultowej i jednoznacznie kojarzonej ze sportami motorowymi jak ELF. Tym bardziej cieszy podjęcie ze mną takiej współpracy – tak jak kiedyś najsłynniejsze samochody z czołowych serii, tak i ja w przyszłym sezonie z dumą będę eksponowała ELF na masce swojego samochodu. To kolejny szczęśliwy zbieg okoliczności dla mojego startu w Alpine Elf Europa Cup – jesteśmy związani z ELF od dwóch lat przez serię i wygląda na to, że utorowało nam to drogę do spotkania w padoku. Pełna pozytywnej energii wchodzę w tę relację, aby pewnego dnia to właśnie mój samochód z logo ELF został zapamiętany przez przyszłe pokolenia sportów motorowych – mówi Gosia Rdest.

 

ELF to legendarna marka z bogatą historią naznaczoną rywalizacją i sukcesami. Naszą pasją chcemy podzielić się ze wszystkimi fanami motoryzacji i sportów motorowych, którzy na co dzień mogą korzystać z produktów ELF. Cieszymy się, że Gosia Rdest dołączyła do naszego zespołu i życzymy jej wszystkiego najlepszego w nadchodzącym sezonie – mówi Nicolas Leblond, Dyrektor Generalny TotalEnergies Marketing Polska.

Źródło: TotalEnergies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).