MAHLE Aftermarket otwiera wirtualny warsztat | MOTOFAKTOR

MAHLE Aftermarket otwiera wirtualny warsztat

person Adrian Januszkiewicz 6/10/2022

MAHLE Aftermarket utworzyło wirtualny warsztat, który jest jednocześnie centrum szkoleniowym m.in. w zakresie części zamiennych, kalibracji, klimatyzacji i nie tylko.

 

 

Dzięki nowemu wirtualnemu warsztatowi, MAHLE Aftermarket sprawia, że ​​produkty do konwencjonalnych i alternatywnych układów napędowych są pouczające i intuicyjne przez całą dobę. Firma tworzy w ten sposób wirtualne centrum szkoleniowe w zakresie części zamiennych, diagnostyki akumulatorów, kalibracji, klimatyzacji i serwisu oleju przekładniowego. Ponadto wirtualny warsztat oferuje przydatne informacje na temat kursów szkoleniowych, a także bezpośrednie linki do wielu innych cyfrowych ofert informacyjnych, które MAHLE stale rozwija. W razie potrzeby może również skierować użytkownika do najbliższego partnera handlowego. Nowa oferta MAHLE Aftermarket jest dostępna TUTAJ.

Przestronne wejście i strefa informacyjna zaprasza odwiedzających do świata produktów MAHLE Aftermarket

Dzięki wirtualnemu warsztatowi stworzyliśmy kolejny element naszej szerokiej oferty informacji cyfrowych, aby zaspokoić rosnące potrzeby szkoleniowe i informacyjne warsztatów. Tutaj pokazujemy całą gamę naszych produktów bezpośrednio na pojeździe – powiedział Olaf Henning, członek Komitetu Zarządzającego MAHLE i dyrektor jednostki biznesowej Aftermarket.

Wyposażenie warsztatu, od diagnostyki akumulatorów po serwis oleju przekładniowego, można zobaczyć bezpośrednio na pojeździe w wirtualnym warsztacie.

MAHLE w szybkim tempie rozwija swoją ofertę cyfrową dla niezależnych warsztatów i sprzedawców detalicznych. Sprzęt warsztatowy MAHLE, który jest również połączony w sieć w koncepcji warsztatowej, może być aktualizowany bezprzewodowo i może uzyskać dostęp do serwerów producenta, na przykład w przypadku bramek bezpieczeństwa. Dlatego też ogólna koncepcja cyfrowa jest podstawą oferty MAHLE Aftermarket, która obejmuje rozwiązania e-commerce, usługi informacyjne i wsparcia w zakresie zagadnień technicznych oraz wirtualne prezentacje targowe.

Na zewnątrz goście znajdą pojazdy użytkowe, maszyny budowlane i rolnicze.

Źródło: MAHLE

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).