Leasing w Inter Cars na sezon wiosenny | MOTOFAKTOR

Leasing w Inter Cars na sezon wiosenny

person Adrian Januszkiewicz 21/02/2020

Inter Cars przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę, która pozwoli dobrze przygotować się do wytężonych wiosennych prac serwisowych.

Okres przedsezonowy, zwykle nieco “luźniejszy”, pozwala na zajęcie się sprawami, na które zazwyczaj brakuje nam wszystkim czasu. Przegląd parku maszyn jest jednym z takich zajęć. Bardzo ważne, aby w sezonie wszystkie urządzenia były w pełni sprawne i pracowały na najwyższych obrotach.

 

W wielu warsztatach sprzęt ma za sobą wiele lat pracy i jest mocno wyeksploatowany, a ryzyko awarii jest duże. W takiej sytuacji w sukurs właścicielom warsztatów przychodzi Inter Cars.

 

Spółka we współpracy ze swoimi partnerami opracowała ofertę, która ma pozwalać bez najmniejszych problemów sfinansować zakup urządzeń poprzez leasing. Przy niewielkim nakładzie finansowym można wówczas pozyskać nowe urządzenia niezbędne do pracy w warsztacie.

 

Dodatkowo dbając o cenny czas klientów firma skróciła procedury i czas obsługi do minimum. Wystarczy skontaktować się ze swoim opiekunem handlowym w oddziale Inter Cars i wybrać urządzenia, które chciałoby się zakupić, a resztę wykona spółka. Wszystkie formalności, wraz z podpisaniem umowy leasingowej, załatwiane są na miejscu, czyli w warsztacie klienta, a sprzęt dostarczy i uruchomi Przedstawiciel Handlowy Inter Cars.

 

Leasing w Inter Cars to ma być przede wszystkim oszczędność czasu, ale nie tylko… Oferta jest w ocenie spółki bardzo atrakcyjna również pod względem finansowym. Kierując się maksymą, że duży może więcej, Inter Cars wynegocjował dla swoich klientów atrakcyjne warunki.

 

Prosty przykład: dla urządzeń do wulkanizacji (montażownica i wyważarka) za 10 000 zł netto przy umowie na okres 48 miesięcy rata leasingowa, wraz z ubezpieczeniem, wyniesie jedynie około 180 zł netto miesięcznie. A więc (uśredniając rynkowe ceny usług wulkanizatorów za wymianę opon do około 60-70 zł) – urządzenie zarabia na ratę obsługując jedynie trzech klientów!

 

Kolejnym ważnym czynnikiem wyróżniającym ofertę Inter Cars jest możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu spłaty tak, aby w sezonie można było płacić wyższą ratę, a poza sezonem niższą. Wyższe kwoty wykupu dzielone są zawsze na mniejsze kwoty płatne miesięcznie. Ta opcja jest szczególnie wygodna, ponieważ klienci na koniec umowy nie muszą płacić jednorazowo całego wykupu.

 

Zainteresowani szczegółami oferty proszeni są o kontakt z opiekunami Inter Cars na terenie całego kraju lub pod adresem e-mail: ic.leasing@intercars.eu.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).