KYB zwiększa zaangażowanie w serię WRX | MOTOFAKTOR

KYB zwiększa zaangażowanie w serię WRX

person Adrian Januszkiewicz 24/06/2020

Wraz ze szwedzkim zespołem JC Raceteknik, KYB będzie walczyć o tytuł kierowców i zespołów w Mistrzostwach Świata FIA w Rallycrossie.

KYB razem z EKS i zespołem JC Raceteknik będzie rozwijać program najwyższej klasy amortyzatorów do wyścigów Rallycross, kontynuując tym samym współpracę techniczną, która rozpoczęła się w ubiegłym roku.

 

Zespół zakupił od EKS pięć Audi S1 ​​EKS RX Supercars, gdzie dwa z nich wystartują w World RX i dwa w Euro RX. Wszystkie samochody wykorzystują także elektroniczny system wspomagania układu kierowniczego (EPS) zaprojektowany i dostarczany przez KYB.

Możliwość startu z dwoma kierowcami w Mistrzostwach Świata to fantastyczne rozwiązanie i marzenie od dawna. Dzięki KYB wystartujemy jako KYB Team JC i będziemy kontynuować współpracę techniczną z EKS. Ta inwestycja to świetna okazja dla każdej ze stron, która pozwala nam się wspólnie rozwijać. Dla całego zespołu będzie to genialne doświadczenie, które przyniesie korzyści również naszym kierowcom Euro RX. Joel Christoffersson szef zespołu w JC Raceteknik
Jestem podekscytowany nadchodzącym sezonem z zupełnie nowym zespołem. JC Raceteknik i Robin pokazali w zeszłym roku, że mają dobre tempo w Euro RX, więc myślę, że w tym roku będziemy jeszcze silniejsi dzięki dwóm dobrym samochodom startującym w World RX. Nie mogę się doczekać kiedy zasiądę za kierownicą Audi EKS w najlepszej specyfikacji z najnowszymi amortyzatorami KYB. Robin zdecydowanie zna samochód lepiej ode mnie, ale mam nadzieję, że uda mi się jak najszybciej zbliżyć do jego tempa. Jānis Baumanis kierowca JC Raceteknik

 

Źródło: KYB Europe

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).