KYB wznawia działalność | MOTOFAKTOR

KYB wznawia działalność

person Redakcja 26/06/2020

Wszystkie oddziały, magazyny i fabryki KYB w pełnym wymiarze wznowiły swoją działalność.

KYB informuje, że wszystkie oddziały, magazyny i fabryki firmy w pełnym wymiarze wznowiły swoją działalność. Wszystkie obiekty przeszły szeroko zakrojone zmiany w celu spełnienia wytycznych związanych z bezpieczną pracą podczas pandemii koronawirusa.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników stanowią dla nas najważniejszy priorytet. KYB pragnie podziękować wszystkim, którzy pracowali podczas pandemii, przestrzegając zalecanego reżimu sanitarnego. Producenci części zamiennych, dystrybutorzy i warsztaty zostali uznani za niezbędne gałęzie przemysłu, kluczowe dla utrzymania łańcuchów dostaw oraz ciągłości pracy. Dziękujemy wszystkim naszym klientom i pracownikom, którzy wspierali europejski rynek motoryzacyjny w czasie pandemii. Wszystkie nasze fabryki ponownie uruchomiły produkcję na pierwszy montaż i rynek części zamiennych, na stanach magazynowych posiadamy wysoką dostępność produktów, a działy wsparcia technicznego, obsługi klienta i sprzedaży we wszystkich naszych oddziałach wznowiły pracę. Tetsunosuke Nagasawa Wiceprezes KYB Europe Aftermarket

Źródło: KYB

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).