KYB Suspension Solutions w nowej odsłonie | MOTOFAKTOR

KYB Suspension Solutions w nowej odsłonie

person Adrian Januszkiewicz 18/10/2019

KYB wprowadza aktualizację mobilnej aplikacji KYB Suspension Solutions. Nowością jest bezpłatny dostęp do szczegółowych porad technicznych.

Po wprowadzeniu marki i modelu pojazdu lub numeru nadwozia użytkownik aplikacji otrzymuje dedykowaną listę części KYB do danego pojazdu oraz biuletyn techniczny. Biuletyn techniczny zawiera specjalistyczne instrukcje montażowe przedstawiające krok po kroku procedurę wymiany zespołu tłumiąco-resorującego KYB, listę niezbędnych narzędzi, momenty dokręcania śrub zgodne z technologią naprawy zalecaną przez producenta pojazdu oraz orientacyjny czas pracy. Aplikacja umożliwia również dostęp do filmów instruktażowych, które zawierają szczegółowe porady techniczne dotyczące prac naprawczych elementów układu zawieszenia w samochodach osobowych i dostawczych.

KYB Suspension Solutions App została stworzona z myślą o wsparciu pracy mechanika przy wymianie elementów zawieszenia KYB. W łatwy sposób można znaleźć numer części i dopasować produkt, a także poznać szacowany czas prac oraz otrzymać instrukcję montażu. Mamy nadzieję, że dzięki takiemu rozwiązaniu możemy ułatwić pracę w warsztacie. Jordan Day Marketing Manager KYB Europe Aftermarket

 

Aplikacja spełnia dwie funkcje. Pomaga mechanikom wpłynąć na świadomość klienta odnośnie konieczności wymiany zużytych, bądź uszkodzonych elementów zawieszenia – jako kluczowych dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Mechanik za pośrednictwem aplikacji może bezpłatnie przesłać kierowcy wiadomość tekstową z informacją o zidentyfikowanych uszkodzeniach w układzie zawieszenia jego pojazdu, oraz elementach zakwalifikowanych do wymiany. Dodatkowo wraz z informacjami przesyła linki do filmów, przedstawiających zagrożenia i ryzyko związane z eksploatacją zużytych amortyzatorów, sprężyn zawieszenia oraz elementów montażowych.

 

Druga część aplikacji przedstawia kompletną naprawę, którą warsztat przeprowadził w pojeździe klienta. Za jej pośrednictwem można wysłać bezpłatną wiadomość tekstową do kierowcy wraz z załączonymi zdjęciami zarówno przed jak i po wykonaniu usługi.

 

Aplikację KYB Suspension Solutions można pobrać bezpłatnie w sklepie App Store i Google Play.

 

Źródło: KYB Europe

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).