KYB oferuje klientom wsparcie w social mediach | MOTOFAKTOR

KYB oferuje klientom wsparcie w social mediach

person Adrian Januszkiewicz 7/04/2022

KYB Europe opracował dedykowane dla dystrybutorów i warsztatów pakiety postów do publikacji w mediach społecznościowych.

Proponowane pakiety mają ułatwić przekazywanie klientom informacji o KYB, jednocześnie zawierając przekaz dotyczący możliwych niebezpieczeństwach związanych z jazdą ze zużytym zawieszeniem.

 

Przygotowanym grafikom towarzyszy gotowy do użycia tekst postów, a także informacja, w jaki sposób media społecznościowe mogą pomóc w komunikacji biznesowej. Posty w pakiecie dla dystrybutora skierowane są do warsztatów, a pakiet warsztatowy dedykowany jest kierowcom.

 

Nasze pakiety dot. mediów społecznościowych to najnowsze narzędzie wsparcia produktowo-technicznego. Wiemy, że wielu dystrybutorów i warsztatów bardzo skutecznie wykorzystuje media społecznościowe do komunikacji z klientami, dlatego mamy nadzieję, że tego typu posty pomogą zwrócić uwagę klientom na stan zawieszenia pojazdu, np. dlaczego ważna jest wymiana elementów zawieszenia po 80 000 km – wyjaśnia Jordan Day, Dyrektor ds. marketingu KYB Europe.

 

Zainteresowanych otrzymaniem pakietu postów na media społecznościowe KYB prosi o kontakt mailowy pod adresem: info.polska@kyb-europe.com.

 

Źródło: KYB Europe

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).