Konkurs NTN-SNR dla Czytelników Motofaktor.pl do 27 marca 2023! | MOTOFAKTOR

Konkurs NTN-SNR dla Czytelników Motofaktor.pl do 27 marca 2023!

person Redakcja 21/03/2023

Odpowiedz na pytania i zdobądź nagrody od NTN-SNR.

 

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma NTN-SNR przygotowała konkurs z nagrodami. 5 osób, które udzielą odpowiedzi na pytania konkursowe, otrzymają zestaw nagród (latarkę, ręcznik, kubek termiczny, pastę do czyszczenia rąk) z logo NTN-SNR.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na następujące pytania:

 

1. Do czego służą rowki w zębach paska rozrządu?

 

a. zmniejszają ciężar paska
b. ułatwiają zginanie paska, żeby zmniejszyć opory
c. ułatwiają usunięcie powietrza spod zęba, co wycisza pracę układu

 

2. Który z elementów napinacza hydraulicznego odpowiada za siłę naprężenia paska rozrządu?

 

a. sprężyna
b. olej
c. uszczelnienie

 

3. Czy w silnikach diesla z zasilaniem typu Common Rail pompa wysokiego ciśnienia musi być prawidłowo ustawiona przy wymianie napędu rozrządu?

 

a. Nie, to nie ma znaczenia
b. Tak
c. Określa to producent samochodu i podaje w dokumentacji

 

4. W starszych samochodach stosowano pasywne czujniki prędkości obrotowej kół, korzystające z nadajników w postaci kół zebatych. Obecnie stosuje się czujnik aktywnego ASB (Active Sensor Bearing) wykorzystujący sygnał z nadajnika magnetycznego. Jakie systemy samochodu, poza ABS, mogą korzystać z sygnału tych czujników. Wymień co najmniej 3.

 

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).