Konkurs NRF dla czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Konkurs NRF dla czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 11/05/2021

Odpowiedz na pytania i zdobądź gadżety od NRF.

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma NRF przygotowała konkurs z nagrodami. 3 osoby, które udzielą odpowiedzi na pytania konkursowe, otrzymają zestawy nagród (T-shirt i okulary przeciwsłoneczne) z logo NRF.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na następujące pytania:

 

1. Jeżeli nalepki/etykiety są „pobombelkowane”, zmieniły kolor na ciemnobrązowy to oznacza, że:

a) sprężarka została prawdopodobnie przegrzana
b) sprężarka została przemoczona
c) sprężarka się zestarzała

 

2. Dobrze jest sprawdzać …………….. powietrzną/y sprężarki, która spełnia bardzo odpowiedzialną funkcję. Jej prawidłowe ustawienie gwarantuje sprężarce sprawną pracę.

a) baniak
b) przewód
c) szczelinę

 

3. Zawór bezpieczeństwa sprężarki, zabezpiecza układ klimatyzacji przed:

a) rozerwaniem

b) przegrzaniem

c) zablokowaniem

 

4. Najczęstszą przyczyną uszkodzeń kompresorów klimatyzacji są…

 

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).