Konkurs HEPU Germany dla czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Konkurs HEPU Germany dla czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 16/03/2021

Odpowiedz na pytania i zdobądź podwójne zestawy gadżetów HEPU Germany.

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma HEPU przygotowała konkurs z nagrodami. 3 osoby, które zaznaczą poprawną odpowiedź na pierwsze pytanie, a następnie najlepiej uzasadnią odpowiedź na pytanie opisowe, otrzymają podwójne zestawy gadżetów firmowych HEPU, a w każdym z nich:

 

  • 2 x ultralekka, wykonana z odpornych na rozdarcia i wodoodpornych materiałów kosmetyczka podróżna. Bardzo pojemna, posiada komorę główną, wewnętrzną kieszeń zamykaną na suwak oraz liczne mniejsze kieszonki i haczyk do zawieszenia nad umywalką (*kosmetyki na zdjęciu nie są częścią zestawu).
  • 2 x scyzoryk wielofunkcyjny ze składaną głownią: wbudowany korkociąg, otwieracz do butelek, śrubokręt gwiazdkowy, pilniczek i nożyczki.
  • 2 x okulary przeciwsłoneczne.

 

 

Pytania konkursowe:

 

1. Jakie oznaczenie mają wprowadzone ostatnio do oferty HEPU pompy cieczy z termostatem?

a) -TH
b) -PH
c) -PT

 

2. Jakimi 3 argumentami przekonałbyś klienta, że wymiana pompy wody wymusza płukanie układu chłodzenia?

 

Przed udzieleniem odpowiedzi zalecamy zapoznać się z treścią artykułu “Jak rozmawiać o serwisie układu chłodzenia” oraz ostatnią informacją prasową. Odpowiedź na pytanie prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).