Pompy cieczy z termostatem w ofercie HEPU Germany | MOTOFAKTOR

Pompy cieczy z termostatem w ofercie HEPU Germany

person Adrian Januszkiewicz 12/02/2021

Wychodząc naprzeciw potrzebom mechaników, firma HEPU wprowadza do swojej oferty szeroki asortyment pomp cieczy w zestawie z termostatem.

W ostatnich latach układy chłodzenia silników samochodów osobowych zostały poddane zauważalnym zmianom. Wprowadzono plastikowe wirniki, moduły zarządzania przepływem cieczy czy też pompy z regulacją tłoczenia płynu. Także stosowane we współczesnych samochodach płyny różnią się od tych sprzed 30 lat.

 

Ewolucja układów chłodzenia, a przede wszystkim konieczność utrzymania odpowiedniej temperatury silnika, stawia coraz wyższe wymagania wobec termostatów. Coraz częściej wraz ze zmianą pompy cieczy producenci pojazdów zalecają zmianę termostatów. W niektórych modelach pompa cieczy stanowi jeden moduł wraz z termostatem, w innych należy wymieniać je jako oddzielne części.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom mechaników, firma HEPU Germany wprowadziła do swojej oferty szeroki asortyment pomp cieczy w zestawie z termostatem. Taka referencja ma w symbolu dodatkowe oznaczenie –TH.

 

W zastawach HEPU termostat występuje z tradycyjną, mechaniczną pompą cieczy jak również z pompami elektrycznymi.

 

Pompy z termostatem w ofercie HEPU:

 

P1579A-TH mechaniczna pompa HEPU z termostatem (Mercedes-Benz)

 

P430-TH elektryczna pompa wody HEPU z termostatem i wiązką (BMW)

 

P481-TH elektryczna pompa wody HEPU z termostatem, wiązką i przewodem do podłączenia (BMW)

 

Źródło: HEPU Germany

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).