Kongres MOVE w październiku | MOTOFAKTOR

Na 21 października została przeniesiona tegoroczna edycja Kongresu MOVE, który zgromadzi w Poznaniu ekspertów i praktyków elektromobilności.

Tegoroczna edycja MOVE została zaplanowana na marzec tego roku, jako najważniejsze wydarzenie merytoryczne targów Poznań Motor Show. Niestety Kongres, jak cały blok targów motoryzacyjnych nie mógł odbyć się w pierwotnym terminie ze względu wprowadzone przez władze obostrzenia.

 

Organizatorzy postanowili zatem zorganizować tegoroczny MOVE w nowej formule. Nowy termin tego wydarzenia to 21 października 2020 roku. Kongres będzie wtedy częścią targów EcoTrends, Poleco i GreenPower. Nowym miejscem, w którym dojdzie do spotkania będzie Restauracja Oregano & Wine, zlokalizowana na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Współorganizatorem Spotkania ponownie będzie Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych. Spotkanie Liderów będzie można śledzić również online.

Wszystko, co trzeba wiedzieć o elektromobilności

Choć wydarzenie odbędzie się w bardziej kameralnej atmosferze, to w dalszym ciągu zgromadzi czołówkę ekspertów i liderów opinii, związanych z tematami elektromobilności i zrównoważonego transportu. W agendzie październikowego spotkania znajdą się m. in. takie zagadnienia jak wpływ COVID-19 na rozwój elektromobilności, stan infrastruktury ładowania w Polsce, czy planowane zmiany w transporcie miejskim. Szczegółowy harmonogram zostanie opublikowany wkrótce.

MOVE to znakomita okazja do wymiany doświadczeń i zdobycia niezbędnej wiedzy z zakresu szeroko rozumianej elektromobilności. Obserwując rynek motoryzacyjny, możemy zauważyć zdecydowany zwrot w kierunku alternatywnych źródeł napędu oraz zrównoważonego transportu. To trend, który z biegiem czasu będzie przybierał na sile. MOVE, organizowany w tym roku w formie Spotkania Liderów, pozwoli nam lepiej przygotować się do tych zmian. Martyna Dera Dyrektor Projektu

 

Celem Spotkania jest aktywny dialog branżowy, wymiana doświadczeń i promocja najlepszych praktyk z zakresu elektromobilności, mogących przyspieszyć transformację regionu Europy Środkowo-Wschodniej w kierunku zeroemisyjnym.

 

Zebrane wnioski mają być wykorzystane przy okazji przyszłorocznej edycji Kongresu MOVE, który ma powrócić w pełnej krasie, jako najważniejsza konferencja w regionie CEE, poświęcona elektromobilności.

 

Źródło: Grupa MTP

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).