Kongres Groupauto International 2018 | MOTOFAKTOR

Tegoroczne spotkanie członków Groupauto International odbyło się w Monako w dniach 15-18 października br.

W Kongresie uczestniczyło 165 przedstawicieli rekomendowanych dostawców oraz 155 reprezentantów organizacji członkowskich Groupauto.

 

W przeciągu 3 dni zorganizowano ponad 1 250 owocnych spotkań. Wydarzenie było dobrą okazją do nawiązania nowych kontaktów i pogłębienia już istniejącej współpracy biznesowej.

 

Kongres był także okazją do nagrodzenia najbardziej aktywnych partnerów biznesowych, a wyróżnieni zostali:

 

  • ZF Automotive – Dostawca Roku 2018
  • Bosch –  Dostawca roku – kategoria „Logistyka”
  • Denso –  Kategoria Dostawcy Roku „Marketing”
  • Valeo – Dostawca roku kategoria „Jakość”
  • Gates – Dostawca roku kategoria „Sprzedaż”

 

Źródło: Groupauto International

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).