Konferencja MaXserwis 2022 powraca w ten weekend | MOTOFAKTOR

Konferencja MaXserwis 2022 powraca w ten weekend

person Adrian Januszkiewicz 8/04/2022

Po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią, powraca konferencja sieci warsztatów MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL.

W ten weekend 9-10.04.2022 r. w Hotelu Crystal Mountain w Wiśle odbędzie się pierwsze z dwóch zaplanowanych spotkań właścicieli warsztatów zrzeszonych w sieciach MaXserwis.

 

Przed uczestnikami niebywała okazja, by się zobaczyć, wymienić doświadczeniami, zdobyć nową wiedzę podczas targów czy szkoleń, a także w doskonałym towarzystwie spotkać się na wieczornym bankiecie. Nie zabraknie fachowej wiedzy, ale także dobrego humoru, w który wprowadzi Andrzej Grabowski.

 

Druga konferencja MaXserwis została zaplanowana na 24-25.09.2022 r. w Folwarku Łochów.

 

Źródło: Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).