Kolejowe Zakłady Łączności na IX Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników | MOTOFAKTOR

Kolejowe Zakłady Łączności na IX Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

person Redakcja 17/12/2019

To już kolejna edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników ze wsparciem Kolejowych Zakładów Łączności.

Kolejowe Zakłady Łączności to już stały partner Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Również podczas IX. edycji Mistrzostw ich uczestnicy będą mieli okazję zmierzyć się w finałach z konkurencjami przygotowanymi przez KZŁ. Tym razem młodzi i zawodowi mechanicy spotkają się podczas finału IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechanik w dniach 26-29 marca 2020 r. podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

 

Podczas ostatniej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników KZŁ ufundowały nagrodę główną w kategorii „iELEKTROMOBILNI” 2019. Zwycięska szkoła otrzymała stację ładowania pojazdów elektrycznych – ecoMOTOhome.

KZŁ Bydgoszcz w odpowiedzi na trendy rynkowe i rosnące znaczenie elektromobilności zaprojektowały i wykonały w pełni zarządzalne sieciowo stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Obecnie oferujemy 3-fazowe stacje ładowania ecoMOTO o mocy 22kW oraz tzw. przydomowe stacje ładowania do montażu na ścianach, które prezentowaliśmy podczas finałów Mistrzostw w Poznaniu. Krzysztof Wysocki Manager ds. PR KZŁ Bydgoszcz

 

Stacja ecoMOTOhome TPE2B to urządzenie do instalacji na ścianie np. w garażu. Stacja jest wyposażona w jedno gniazdo „type 2” zasilające prądem przemiennym o mocy 22 kW. Dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego oraz czytnika kart zbliżeniowych stacja jest łatwa i przyjemna w codziennym użytkowaniu. Urządzenie może zostać przyłączone również do sieci zarządzającej za pomocą przyłącza LAN i protokołu OCPP.

 

Stacja przeznaczona jest do stosowania w obiektach powszechnego użytku np. na parkingach zlokalizowanych w budynkach lub w gospodarstwach indywidualnych. Domyślnie, stacja przystosowana jest do montażu na ścianie. Może być także mocowana pojedynczo lub podwójnie na specjalnie przygotowanym stelażu. Stacja ładowania ecoMOTOhome spełnia wymogi ustawy o elektromobilności, wyposażona jest w indywidualny licznik zużycia energii klasy MID.

Elektromobilność to już nie kwestia przyszłości. Jesteśmy świadkami rozwoju pojazdów elektrycznych, który przyspiesza z dnia na dzień. Dlatego tak ważne jest kształcenie młodzieży w tym kierunku, by to, co nastąpi w przyszłości nie było dla nas zaskoczeniem. Adrian Dekowski prezes Fundacji Cooperatio, organizatora Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników
VIII. ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników w kategorii "iELEKTROMOBILNI"

 

Udział Kolejowych Zakładów Łączności w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników to także zaangażowanie w przygotowanie konkurencji praktycznych dla finalistów konkursu.

 

Spółka KZŁ Bydgoszcz oferuje obecnie 3-fazowe stacje ładowania ecoMOTO do pojazdów elektrycznych o mocy 2 x 22kW i pracuje już nad stacją szybkiego ładowania prądem stałym o mocy powyżej 50kW. Proste w obsłudze urządzenia, zaopatrzone są w ekran dotykowy, za pomocą którego właściciel pojazdu dokonuje wyboru ilości energii elektrycznej i płaci kartą.

 

KZŁ to również najbardziej doświadczony producent kolejowych systemów dynamicznej informacji pasażerskiej w Polsce. Rozwiązania KZŁ spotykane są na przeważającej większości stacji kolejowych w naszym kraju, począwszy od największych (Warszawa Centralna, Łódź Fabryczna, Kraków Główny, Wrocław Główny, Poznań Główny), a na mniejszych kończąc (Tczew, Wieliczka, Iława, Sopot itd.). Producent posiada w swojej ofercie pełną gamę zgodnych z obowiązującymi wytycznymi, nowoczesnych wyświetlaczy, czujników i urządzeń sygnalizacji czasu. Ponadto Kolejowe Zakłady Łączności są producentem parkomatów, biletomatów oraz systemów łączności kolejowej.

 

Źródło: Kolejowe Zakłady Łączności

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).