Klej błyskawiczny Klebfix 2K w ofercie Würth Polska | MOTOFAKTOR

Klej błyskawiczny Klebfix 2K w ofercie Würth Polska

person Januszkiewicz Adrian 28/05/2019

Oferta Würth Polska została rozszerzona o klej błyskawiczny Klebfix 2K.

Nowość w ofercie Würth Polska to elastyczny, dwuskładnikowy klej błyskawiczny. Produkt dokładnie wypełnia szczeliny przy minimalnym skurczu. Zapewnia niemal przezroczyste klejenie. Wykazuje wysoką przyczepność początkową, a po utwardzeniu możliwa jest obróbka mechaniczna. Klej błyskawiczny Klebfix 2K osiąga wytrzymałość do 75 kg/cm2. Jest odporny na benzynę i olej napędowy. Nie zawiera rozpuszczalników ani silikonu.

 

Jego żelowa konsystencja umożliwia stosowanie produktu na powierzchniach pionowych i poziomych. Opakowanie zawiera praktyczną strzykawkę, dzięki czemu do stosowania kleju nie jest wymagany pistolet, a cienka końcówka mieszacza gwarantuje precyzyjną aplikację.

 

Dzięki bardzo dobrej przyczepności do wielu podłoży zakres stosowania kleju jest szeroki. Idealnie sprawdzi się podczas klejenia części ze szczelinami o różnej lub nieznanej wielkości (do 6 mm) lub w sytuacjach, gdy nadmiar kleju musi zostać całkowicie utwardzony. Dzięki zdolności wypełniania szczelin i wysokiej przyczepności początkowej, klej jest doskonałym produktem naprawczym.

 

Charakterystyka produktu:

 

  • baza chemiczna: cyjanacrylat,
  • maksymalna szerokość spoiny 6 mm,
  • min./max. czas wiązania: 1-5 minut w zależności od szerokości spoiny,
  • temperatura aplikacji od +5°C do +40°C,
  • odporność temperaturowa po utwardzeniu od -20°C do +80°C.

 

Art. nr 0893 093 090.

 

Produkt dostępny jest w sklepach stacjonarnych, u przedstawicieli handlowych Würth Polska oraz w e-sklepie.

 

Źródło: Würth Polska

user photo

Autor

Januszkiewicz Adrian

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).